Ieškomos įmonės, galinčios pasiūlyti pažangius technologinius sprendimus

Paskelbtas naujas  PITCCH kvietimas  startuoliams bei smulkioms ir vidutinėms įmonėms, suteikiantis galimybes kurti novatoriškus sprendimus, pagrįstus pažangiomis technologijomis, bendradarbiaujant su technologijų centrais bei inovacijų konsultantais.

PITCCH yra tinklas, kuriame didžiosios korporacijos, ieškančios novatoriškų technologijų, susitinka su MVĮ ir startuoliais, galinčiais pasiūlyti pažangius technologinius sprendimus jų idėjoms.

Šiuo metu ieškomi sprendimai šiems 7  iššūkiams: https://pitcch.eu/challenges/

 

Norint gauti išsamias ieškomų sprendimų specifikacijas, kviečiame registruotis https://innovation.pitcch.eu/register

Pasiūlymų teikimo terminas: Kovo 1 d.

Projekte dalyvauti  gali tik pavienė įmonė (ne konsorciumas), atitinkanti MVĮ statusą.

Dalyvavimo sąlygas galite rasti čia: https://pitcch.eu/wp-content/uploads/2021/02/PITCCH_Regulation-for-SMEs-and-Startups_v0.pdf

Pirmojo etapo rezultatai bus paskelbti kovo 15 d. Atrinktos MVĮ ir startuoliai bus pakviesti dalyvauti antrajame paraiškos etape, kurį sudaro viso etapo pasiūlymo pateikimas. Tuomet bus surengta „PITCCH“ diena,  kad pasirinkti konkrečią įmonę tolesniam bendradarbiavimui.

Bendradarbiavimo projektas truks 6 mėnesius.

Pasirinkta MVĮ ar startuolis gaus 25 000 Eur  savo inovacijos įgyvendinimui ir iki 40 val. nemokamų konsultacijų  iš PITCCH konsorciumo. Daugiau informacijos: https://pitcch.eu/sme-startups/

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui: Ms. Michela Mattaloni (michela.mattaloni@inl.int)