Į „Vikingų dienas“ Suomijoje – su EEN klientų verslo pasiūlymais

Šių metų gegužės 23-25 dieną vyko jau 8 metus organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, skirtas Enterprise Europe Network darbuotojams – „Vikingų dienos“. Šiais metais partneriai iš Šiaurės Europos šalių rinkosi Suomijoje, Turku mieste. Susitikime dalyvavo 48 tinklo ekspertai iš Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos, Jungtinės Karalystės, Airijos, Nyderlandų.

EEN tinklo Lietuvoje atstovai (Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Lietuvos inovacijų centro darbuotojai) šiame renginyje dalyvauja jau penkis metus iš eilės. Enterprise Europe Network tinklo darbuotojai pristatė klientus – Lietuvos įmones – ieškančius bendradarbiavimo partnerių aukščiau minėtose šalyse. Susitikimų metu buvo išsakomi įmonių poreikiai, bandoma surasti joms klientų, pirkėjų, bendradarbiavimo partnerių.

Renginio metu Enterprise Europe Network darbuotojams buvo pristatyta Suomijos rinka. Šios šalies įmonės itin domisi bendradarbiavimu su tekstilės, sveikos gyvensenos produktų gamintojais ir tiekėjais, ieško metalo apdirbimo, inžinerijos, informacinių technologijų ir kt. sričių partnerystės galimybių. Ypatingai daug dėmesio buvo skiriama Turku regionui, kuris išsiskiria itin stipriais biotechnologijos, laivybos, logistikos, informacijos ir komunikacijos technologijų sektoriais.

Dalyvaujant „Vikingų dienose“ aktyviai mezgami ryšiai su kitų šalių tinklo atstovais. Šiemet įvyko net 123 asmeniniai tinklo darbuotojų susitikimai. „Užmegzti asmeniniai šilti ryšiai su partneriais iš kitų šalių leidžia operatyviau spręsti Lietuvos įmonėms kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus apie užsienio rinkas, o aktyvus mūsų atstovaujamų kompanijų poreikių viešinimas, jau ne kartą išaugo į partnerystės susitarimus“, – apie gaunamą naudą klientams kalba Enterprise Europe Network projekto Lietuvoje vadovė Agnė Jaraitė.

Jei domina partnerių paieškos galimybės užsienyje šalyse – kviečiame susisiekti su Enterprise Europe Network tinklo atstovais (http://paramaverslui.eu/kontaktai/)