Į „Vikingų dienas“ Danijoje – su Lietuvos įmonių verslo pasiūlymais

Gruodžio 8-10 dieną vyko jau 12 kartą organizuojamas ir tradicija tapęs renginys, skirtas Enterprise Europe Network darbuotojams – „Vikingų dienos“. Šiais metais partneriai iš Šiaurės Europos šalių susirinko Danijoje, Alborgo mieste. Susitikime dalyvavo virš 30 tinklo ekspertų iš Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Danijos, Islandijos, Lietuvos, Latvijos, Estijos.

Enterprise Europe Network tinklo atstovai – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių vadybininkė Irma Taparauskienė, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų projekto vyr. ekspertė Beatričė Ozgirdaitė, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų vadybininkė Urtė Darulytė ir Lietuvos inovacijų centro EEN projekto vadovas Marijus Muralis užsienio kolegoms pristatė Lietuvos įmones – rūmų narius ir tinklo klientus – ieškančius bendradarbiavimo partnerių minėtose šalyse. Susitikimų metu buvo išsakomi įmonių poreikiai, bandoma surasti joms užsakovų, agentų, distributorių ar projektų partnerių.

Renginio metu EEN tinklo darbuotojai dalinosi savo atstovaujamų šalių įmonių užklausomis. Užsienio kompanijos nuolat domisi Pabaltijo kraštuose bendradarbiavimu su tekstilės, medienos sektorių gamintojais ir tiekėjais, ieško metalo apdirbimo, inžinerijos, informacinių technologijų, inovacijų ir kitų sričių partnerystės galimybių.

Dalyvaujant „Vikingų dienose“ aktyviai mezgami ryšiai su užsienio EEN tinklo atstovais. Šiemet susitikimų buvo gerokai virš 100. „Asmeniniai šilti ryšiai su partneriais iš kitų šalių leidžia operatyviau spręsti mūsų įmonėms kylančias problemas, atsakyti į rūpimus klausimus apie užsienio rinkas, o aktyvus Lietuvos kompanijų poreikių viešinimas, jau ne kartą išaugo į partnerystės susitarimus“, – apie tokių renginių svarbą ir gaunamą naudą kalba EEN tinklo darbuotojai.

2022 metais, vasaros pabaigoje, „Vikingų dienos“ vyks Islandijoje. Norėtumėte daugiau sužinoti partnerių paieškos galimybės užsienyje šalyse? Kviečiame susisiekti su Enterprise Europe Network tinklo atstovais: https://eenlietuva.eu/kontaktai/