Gyvi susitikimai Sicilijoje ir pirmosios bendradarbiavimo sutartys

UAB „Varėnos pienelis“ – perspektyvi ir sparčiai auganti gamykla, įkurta 2004 m. miškų, smėlingų lygumų ir upių apsuptyje, gaminanti per 150 aukštos kokybės pieno produktų. Įmonė aktyviai dalyvauja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) ir Enterprise Europe Network veiklose: eksporto rinkų pristatymai, informaciniai renginiai, išvykstamos verslo misijos ir B2B susitikimai. 2021 m. UAB „Varėnos pienelis“  Vilniaus PPAR generalinėje asamblėjoje apdovanota, kaip: „Geriausia įmonė, vykdanti eksportą vidutinių ir didelių įmonių grupėje 2020 m.“. Šiuo metu įmonė dirba su daugiau nei 20 šalių, eksportuoja produkciją į: JAV, Kanadą, Airiją, Angliją, Čekiją, Slovakiją, Slovėniją, Lenkiją, Vokietiją, Kroatiją, Serbiją, Rumuniją, Bulgariją, Portugaliją, Daniją, Estiją, Latviją, Italiją. Sulaukia užsakymų net iš tolimosios Australijos.

Kovo 30 – balandžio 3 dienomis „Varėnos pienelis“ dalyvavo verslo misijoje į Siciliją, Italiją. Ši verslo misija buvo organizuota Vilniaus PPAR iniciatyva kartu su Enterprise Europe Network partneriais Sicilijoje – Sicidustria. Šio vizito į Siciliją metu vyko verslo forumas, individualūs verslo susitikimai ir iš anksto suplanuoti įmonių vizitai.  Jolantos Kuzminienės, įmonės UAB „Varėnos pienelis“ direktorės nuomone, verslo misija į Siciliją viršijo įmonės lūkesčius: „Mums buvo suorganizuoti naudingi verslo susitikimai, svarbūs visam gamybos procesui – nuo naujų ingredientų pasirinkimo, susidomėjusių Sicilijos distributorių iki pakuotės gamintojų. Mes užsakinėjome ingredientus per Lietuvos tarpininkus, o dabar galėsime importuoti tiesiogiai“, – po verslo misijos įspūdžiais dalinosi p. J. Kuzminienė.

Būtent šios verslo misijos metu užmegzti kontaktai atvėrė kelius ir į Italijos rinką. Su dviem Italijos įmonėmis UAB „Varėnos pienelis“ jau pradėjo bendradarbiavimą. UN ATTIMO IN FORMA SRL jau ruošiama produkcija pagal jų atrinktus skonius: mango ir citrina. Su kitais italais šiuo metu derinamas asortimentas ir tikimasi pradėti eksportą netrukus.

Daugiau apie verslo misiją Sicilijoje:

 Verslo misija Sicilijoje: Lietuvos – Sicilijos verslo forumas ir naudingi B2B susitikimai