Lietuva

Geriausi eksporto patarimai iš pirmų lūpų jau spalio 10 dieną

Spalio 10 dieną, jau aštuntus metus iš eilės, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Eksportuotojų klubu ir Enterprise Europe Network tinklu organizuoja konferenciją EKSPORTO KODAS. Tradiciškai konferencija vyks parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2025“ metu.

Kaip ir kasmet susitikti „Žalgirio“ arenos amfiteatre eksporto entuziastus ir profesionalus kvies eksportuojančių įmonių atstovai, pasiruošę pasidalinti kaip jų įmonėms sekasi užkariauti pasaulio rinkas, su kokiais iššūkiais tenka susidurti bei kas padeda juos išspręsti.

Renginys skirtas įmonių vadovams, eksporto ir marketingo vadovams, vadybininkams ir pan.

Konferencijos programa ir detalesnė informacija jau visai netrukus!

EKSPORTO KODAS dalyvių atsiliepimai:

„Eksporto kodas – puikus renginys, sutraukiantis įmones, dirbančias su užsienio rinkomis ar planuojančiais į jas žengti. Pranešimai – ne nuobodi teorija, o konkretūs pavyzdžiai iš pranešėjų verslo patirties. Dalyvaujame jau 6 metus iš eilės, ir niekada nenusivylėme. Iš šio renginio parsinešame naujų idėjų ir/ar priminimų apie savąsias idėjas. Renginys suteikia motyvacijos tęsti darbus, bei kurti naujus verslus“.

„Įdomu išgirsti nenuglostytas frazes, bet realias įmonių istorijas. Po konferencijos pasikraunu naujų įžvalgų, idėjų, ką reikia keisti įmonės veikloje“.

„Išties naudingai praleistas laikas, buvo puiki proga išgirsti skirtingas kolegų eksportuotojų patirtis. Įkvėpė eiti pasirinktu keliu, išklausę patarimų/pasidalinimų, radome daug bendrų strateginių sprendimų, kurie motyvuoja nenuleisti rankų. Labai rekomenduoju!“