„Futurepreneurs“: naujas tarptautinis jaunimo verslumo skatinimo projektas

Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parkas kartu su partneriais rengia tarptautinę jaunimo verslumo skatinimo programą „Futurepreneurs“. Programos išskirtumas – kuriant verslo modelį bus mokoma mąstyti darnios plėtros (sustainability) principais ir verslą grįsti tokiu būdu, kuris skatintų tausoti žemės resursus ir užtikrintų geresnę žmonijos ateitį. Daugiau apie programą galite sužinoti čia http://verslas.lrytas.lt/rinkos-pulsas/startuoja-dar-neregetas-tarptautinis-verslumo-skatinimo-projektas.htm arba projekto svetainėje http://futurepreneurs.lt/

 

Labai norime, kad dalyviai gautų ir nagrinėtų realias verslo problemas su kuriomis realiai susiduria verslas ar visuomenė, todėl dalyviams bus siūloma surasti inovatyvų sprendimo būdą. Norime pakviesti Jūsų įmonę pasiūlyti dalyviams problemą, kurią jie galėtų spręsti konkurso metu. Problemų atvejų (case’ų) ieškome šiose srityse: finansinės technologijos (angl. fintech), informacinės ir komunikavimo technologijos, gynyba ir saugumas, švariosios technologijos (angl. cleantech), transportas ir logistika, tačiau galite pasiūlyti ir naują temą. Tai gali būti puiki proga jums pabendrauti su jaunais žmonėmis, prisidėti prie jų ugdymo bei galbūt rasti potencialių darbuotojų, galinčių išspręsti jūsų problemas!

 

Norinčius prisijungti prie “Futurepreneurs” programos ar turinčius su programa susijusių klausimų, kviečiame susisiekti Laurynu Braškumi (laurynas.braskus@sunrisevalley.lt) iki š. m. vasario 17 dienos.