Europos Komisijos apklausa dėl transporto priemonių, išnuomotų be vairuotojų, naudojimo krovinių ir keleivių vežimui keliais peržiūros

Enterprise Europe Network atlieka Europos Komisijos apklausą dėl transporto priemonių, išnuomotų be vairuotojų, naudojimo krovinių vežimui keliais peržiūros.
Šiai apklausai yra parengti du klausimynai, kurie yra susiję su transporto priemonių, išnuomotų be vairuotojų, naudojimo krovinių vežimui keliais direktyva 2006/1/EB.
Pirmasis klausimynas dėl transporto priemonių, išnuomotų be vairuotojų, naudojimo krovinių vežimui keliais. Šis klausimynas skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, kurios naudoja nuomotas transporto priemones krovinių vežimui savo versle.
Klausimynas dėl krovininių transporto priemonių, išnuomotų be vairuotojų, naudojimo
Antrasis klausimynas dėl keleivinių transporto priemonių nuomos skirtas verslui susijusiam su keleivių pervežimu.
Maloniai prašome Jūsų įmonės atstovą užpildyti pasirinktą Europos Komisijos klausimyną.

Užpildytą klausimyną iki 2016 m. spalio 31 d. prašome siųsti į:

Vilniaus PPAR (Vilniaus, Alytaus, Ukmergės ir Panevėžio apskričių įmonės) el. paštu marijus.muralis@cci.lt. Informaciją teikia tel. (8 5) 213 64 80 (Marijus Muralis).

Kauno PPAR (Kauno, Šiaulių ir Marijampolės apskričių įmonės) el. paštu irma.taparauskiene@chamber.lt. Informaciją teikia tel. (8 37) 22 92 12 (Irma Taparauskienė).

Klaipėdos PPAR (Klaipėdos, Tauragės ir Telšių apskričių įmonės) el. paštu viktorija.miliajeva@kcci.lt. Informaciją teikia tel. (8 46) 39 08 67 (Viktorija Miliajeva).

Duomenų konfidencialumas garantuojamas. Dėkojame, kad dalyvaujate apklausoje!