Europos Komisija kviečia į konferenciją „Žaliosios pertvarkos ir Lietuvos inovacijų potencialo skatinimas“

Europos Komisija kviečia Jus dalyvauti Europos Komisijos ir Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 2024 m. liepos 9 d. organizuojamoje konferencijoje „Žaliosios pertvarkos ir Lietuvos inovacijų potencialo skatinimas“ (Grand Hotel Vilnius, Universiteto g. 14, Vilnius), skirtoje Europos Sąjungos ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės (angl. RRF) įgyvendinimui Lietuvoje. Programą galite pamatyti čia.

Iš šios priemonės, kuri buvo sukurta reaguojant į pandemijos sukeltas ekonomikos problemas, Lietuvai pagal planą „Naujos kartos Lietuva“ skirta beveik 4 mlrd. eurų investicijų žaliajai ir skaitmeninei pertvarkai bei svarbioms struktūrinėms reformoms įgyvendinti.

Konferencijoje kviečiame diskutuoti apie žaliosios pertvarkos, energetinio saugumo svarbą bei paramą verslui plėstis ir pereiti prie aukštesnės pridėtinės vertės. Tam bus surengtos dvi teminės diskusijos.

Konferencijos tikslas – sukviesti valstybės ir ES institucijų, verslo, socialinių partnerių ir visuomenės atstovus aptarti plano „Naujos kartos Lietuva“ įgyvendinimą, reformų ir investicijų prioritetus, iškylančius iššūkius ir pasiektus rezultatus.

Kviečiame registruotis iki liepos 5 d. paspaudus šią nuorodą. Daugiau informacijos gali suteikti Ričardas Gaurys el. paštu: ricardas.gaurys@ec.europa.eu.

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje informacija