Europos inovacijų tarybos finansavimo galimybės inovatyvioms žemės ūkio ir maisto pramonės įmonėms

Europos inovacijų taryba (EIC) pristato programas, skirtas padėti mokslininkams ir verslininkams kurti naujas technologijas bei produktus ir pateikti juos rinkai.

SG Agri-Food ir EIC kviečia ES šalyse esančias labai mažas, mažąsias ir vidutines įmones (MVĮ) ir EEN narius dalyvauti seminare tema: „Finansavimo galimybės inovatyvioms žemės ūkio ir maisto pramonės įmonėms“.

Seminaro metu EIC maisto grandinės technologijų ir maisto tvarumo naujovių programos vadovas, Ivanas Stefaničius kartu su Michos Konstantinos (EISMEA E.03 Accelerator) potencialiems pareiškėjams / MVĮ pristatys programas temomis: „Inovatyvių žemės ūkio ir maisto pramonės įmonių finansavimo galimybės“, „Išsami paraiškų teikimo informacija atviruose kvietimuose“ bei suteiks išsamios informacijos apie tinkamumo kriterijus, paraiškų teikimo terminus.

Šis renginys – tai puiki galimybė diskusijos metu apžvelgti visus iššūkius, su kuriais šiuo metu susiduria žemės ūkis ir maisto tiekimo grandinė, taip pat aptarti 10 priežasčių, kodėl reikalingos  EIC programos.

Potencialūs pareiškėjai gali būti pavienės mažos ir vidutinės įmonės (MVĮ), verslininkai, novatoriai, mokslininkai iš ES valstybių narių arba programos „Horizon Europe“ asocijuotos šalies, daugiausia dėmesio skiriančios žemės ūkio maisto produktams / technologijoms ar naujovėms. EIC yra daugiau nei finansavimo programa, kadangi koncentruojasi į didelės rizikos projektų valdymą, pradedančias įmones ir MVĮ, pasitelkdama verslo spartinimo paslaugas, programų vadovus ir didelį finansavimą tolesniam augimui.

Seminaras vyks hibridiniu būdu:

Data: 2022 m. liepos 5 d., 17:00 CET

Gyvai: Sicindustria, Via XX Settembre 64, Palermas

Nuotoliniu būdu: nuoroda pateikiama registracijos formoje

* Visi dalyviai turi užpildyti registracijos formą ir pasirinkti savo dalyvavimo tipą (gyvai arba internetu).

Seminarą kartu organizuoja EIC ir SG Agri-Food, globojami EISMEA / Europos Komisija, remiant TG Access To Finance.