ES apklausa dėl bendrųjų skaitmeninių vartų

DG GROW siekia apklausti mažas ir vidutines įmones, kurios vykdo arba ketina vykdyti tarpvalstybinę veiklą Europos Sąjungoje. Šiuo klausimynu siekiama įvertinti, kiek mažos ir vidutinės įmonės žino apie Single Digital Gateway (SDG) teikiamas paslaugas ir mano, kad šios paslaugos yra naudingos, taip pat suprasti įmonių lūkesčius.

Bendrieji skaitmeniniai vartai (SDG) yra viena ambicingiausių ES elektroninės valdžios iniciatyvų, skirtų viešajam administravimui skaitmeninti. Tai labai svarbu siekiant padidinti ES konkurencingumą ir sukurti vienodas sąlygas bendrojoje rinkoje.

Apklausos duomenys bus perduoti tik Europos Komisijai pagal specialų susitarimą ir pristatomi apibendrinti pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatas.

Iš anksto dėkojame už atsakymus.

Apklausoje galite dalyvauti iki vasario 16 d.

Apklausos nuoroda: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/SDG_Questionnaire_SMEs

Jei turite papildomų klausimų, drąsiai galite kreiptis į EEN konsultantus:

  • Vilniaus, Alytaus, Utenos ir Panevėžio apskričių įmones prašome kreiptis į: Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Kamila Lubytė, tel. +370 618 39095, el. paštu: lubyte@cci.lt ).
  • Kauno, Marijampolės ir Šiaulių apskričių įmones prašome kreiptis į: Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Irma Taparauskienė, tel. +370 602 92901, el. paštu: taparauskiene@chamber.lt ).
  • Klaipėdos, Telšių ir Tauragės apskričių įmones prašome kreiptis į: Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmus (Daniela Diržininkaitė, +370 463 90860, el. paštu: dirzininkaite@kcci.lt).