Enterprise Europe Network tinklo pagalba „aromáma“ sėkmingai plečia eksporto rinkas užsienyje

2016 metais šeimos įkurta įmonė MB „Filmai ir kvapai“ valdo prekės ženklą „aromáma“ ir gamina aukštos kokybės aromaterapinę kosmetiką visai šeimai. Visos produktų receptūros sukurtos Lietuvoje, mylinčios mamos ir ilgametės aromaterapijos praktikės Giedrės Veličkienės. Produkcija gaminama rankomis, privačioje laboratorijoje Kaune, kurioje įdiegta „Gerosios gamybos praktikos“ sistema.

Prekės ženklui tapus gerai žinomam vietinėje Lietuvos rinkoje, įmonė 2019 metais pradėjo dairytis į eksporto galimybes. Taip ir prasidėjo glaudus bendradarbiavimas su Enterpsie Europe Network (EEN) – vyko tarptautinės plėtros konsultacijos, įmonė dalyvavo įvairiuose mokymuose ir seminaruose, užpildė verslo partnerių paieškos anketą, dalyvavo tarptautiniuose verslo kontaktų renginiuose ir kt.

„aromáma“  direktorius Remigijus Velička užtikrintai įvardina Enterprise Europe Network (EEN) tinklo naudas ir vertes jų įmonei. „Patikimumas – per EEN gauti užsienio kontaktai visada patikimi. Visapusiška pagalba –  mūsų atveju, kai eksportas tik prasideda ir mūsų pačių eksporto skyrius dar tik formuojasi, EEN Lietuvoje yra kaip mūsų etatinis darbuotojas, padedantis susirasti partnerių užsienyje, užmegzti pirmąjį kontaktą, konsultuoti ir paskatinti eksportuoti. Operatyvumas – viskas profesionaliai, sklandžiai, greitai. Ir žinoma – atmosfera – malonus bendravimas, visada jaučiamas noras padėti.“, – dalinosi  patirtimi R. Velička.

Norite sužinoti daugiau, kokiose rinkose Enterprise Europe Network (EEN) prisidėjo prie „aromáma“  sėkmės? Žiūrėkite vaizdo įrašą.

Įmonė yra ir aktyvus „Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų“ narys. 2019 metais įmonės įkūrėja Giedrė Veličkienė buvo išrinkta Rūmų ambasadore. Sėkmė ir aukštos kokybės gaminiai buvo įvertinti ir parodose: „Rinkis prekę Lietuvišką 2019“ aukso medaliu apdovanota aliejinė, stiprinamoji plaukų kaukė „Nuostabioji Rozmari“, bei „Rinkis prekę Lietuvišką 2020“ aukso medalio laimėtojas „Deivių rankų kremas“.