Enterprise Europe Network – tiltas į užsienio rinkas

Enterprise Europe Network – tai pasaulyje didžiausias verslo paramos tinklas tarptautinės plėtros ambicijų turinčioms smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Tinklo ekspertai padeda įmonėms diegti naujoves ir stiprinti konkurencingumą pasaulinėje arenoje. Teikiamos individualizuotos konsultacijos, pagalba ieškant verslo partnerių užsienyje.

Ką apie Enterprise Europe Network paslaugas kalba Lietuvos įmonės?

 

 

„Niekada negali žinoti, iš kur, per ką ir kada „ateis“ užsienio klientas, todėl dalyvavimas Enterprise Europe Network organizuojamuose verslo kontaktų renginiuose, verslo misijose ir kituose renginiuose, gali priartinti prie pirmojo sandorio ar ilgesnio bendradarbiavimo su užsienio partneriais“.

UAB „Z.I.M.way“ direktorė, Ieva Zumienė

 

 

 

 

 

 

 

 

„Šiuo metu mūsų didžioji dalis partnerių – Lietuvos įmonės. Tačiau įgyvendiname ir bendrą projektą su Estijoje veikiančia įmone. Pastarasis projektas gimė Enterprise Europe Network (Vilniaus PPAR) dėka, nes jų paskatinti dalyvavome maisto sektoriui skirtoje parodoje „Riga Food 2022“. Tai, kad turėjome galimybę dalyvauti Baltijos Inovacijų stende davė ne tik naujų, verslui naudingų pažinčių, bet ir suteikė patirties bei drąsos ruošiantis panašaus pobūdžio renginiams ateityje. Tikimės, su EEN pagalba kaupti žinias, plėsti pažintis ir sėkmingai auginti savo verslą“.

MB „Sotukai“ įkūrėja ir vadovė, Snieguolė Zavadskienė

 

 

 

 

 

 

„Mūsų nedidelei įmonei Enterprise Europe Network suteikė nemažai galimybių: užmezgėme naujus verslo ryšius, sutikome daug įkvepiančių žmonių, kurie kuria novatoriškas įmones; labai daug išmokome iš savo kolegų. Ši patirtis leidžia mums augti tvariau ir greičiau. Ačiū EEN!“.

MB „UŽUPIŲ MANUFAKTŪRA“ vadovė, Viktorija Gorbatenko

 

 

 

 

 

 

 

„Gera turėti draugų versle, kurie padeda tiesti komunikacinius tiltus. EEN tinklas garantuoja gerą, greitą ir efektyvią informacijos sklaidą – būtent dėl to jo paslaugomis ir naudojamės, ieškodami eksporto partnerių, tiekėjų. Nors įtakos turi be galo daug veiksnių, per EEN tinklą gauti kontaktai ne retai gali tapti ir sėkmingo bendradarbiavimo pradžia“.

AB „Ortopedijos technika“ Eksporto skyriaus vadovė, Edita Aleknavičiūtė

 

 

 

 

 

„Bendradarbiaujant su Lietuvos inovacijų centro profesionaliais ir motyvuotais darbuotojais bei naudojantis Enterprise Europe Network paslaugomis, aktyviai dalyvavome tarptautiniuose renginiuose bei susiradome susijusių verslo partnerių Fintech ir Web 3 srityse“.

UAB „Devslate group“ vadovas,

BCCS klasterio koordinatorius,

Petras Petkevičius.

 

 

 

Norėtumėte sužinoti daugiau? Bendradarbiauti? Drąsiai kreipkitės į EEN konsultantus Lietuvoje.