Enterprise Europe Network sektorinių grupių susitikimas parodos „Anuga FoodTec 2024“ metu

Šių metų kovo 19-21 dienomis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė Irma Taparauskienė dalyvavo Enterprise Europe Network (EEN) jungtiniame sektorinių grupių Agri-Food ir Sustainability bei Care4Bio susitikime, kuris vyko Vokietijoje, Kelne. 

Trijų dienų EEN renginys buvo gausus pranešimais apie sektorių naujienas, iniciatyvas. Taip pat netrūko patirties ir gerosios praktikos pasidalinimo su kolegomis, diskusijų darbo grupėse, užklausų apsikeitimo ir naujų pažinčių.

Renginio laikas ir vieta buvo pasirinkti neatsitiktinai. Tuo pačiu metu Kelne šurmuliavo ir bene svarbiausia maisto ir gėrimų pramonės įrangos paroda „Anuga FoodTec 2024“. Visi EEN sektorinių grupių dalyviai turėjo išskirtinę galimybę pasižvalgyti parodų salėse, susipažinti su sektoriaus įrangos tendencijomis ir naujovėmis, aplankyti savo šalių įmonių stendus. Tai – viena didžiausių parodų pasaulyje, apimanti visą maisto gamybos spektrą nuo produktų apdirbimo iki pakavimo ir sandėliavimo. Paroda vyksta kas treji metai ir pritraukia gausų dalyvių ir lankytojų būrį iš viso pasaulio.

Parodos „Anuga FoodTec 2024“ metu Enterprise Europe Network partneriai organizavo B2B verslo kontaktų renginį, kuriame dalyvavo virš 200 dalyvių, tame tarpe – įmonės iš Lietuvos. Iš viso įvyko beveik du šimtai asmeninių susitikimų, tad tikimasi, kad bent dalis jų peraugs į bendradarbiavimus.

Agri-Food sektorinė grupė vienija bemaž 100 EEN tinklo specialistų iš 28 šalių. Susitikimai ne tik leidžia sužinoti sektoriaus naujienas bei plečia akiratį, bet ir stiprina ryšius su užsienio kolegomis.  Aktyvaus bendradarbiavimo dėka galime pasiekti abipusio rezultato  – daugiau užmegztų partnerysčių tarp mūsų klientų“, – įspūdžiais po renginio dalinosi EEN Lietuva atstovė Irma Taparauskienė.