Enterprise Europe Network partnerių dėka – išskirtinis vizitas „Volvo“ gamykloje

Enterprise Europe Network, veikiančio Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, partnerių Lietuvoje ir Švedijoje bendradarbiavimo dėka, Eksportuotojų klubo ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai, besidomintys eksportu, plečia ne tik savo žinių, bet ir susitikimų geografinį ratą. Jie vyko į Švediją, kur pasinaudojo išskirtine galimybe patys apsilankyti vienoje iš „Volvo“ gamyklų ir viską pamatyti gyvai.

„Volvo Group“ – didžiausia Švedijos įmonė, įkurta 1926 m. Kompanija gamina automobilius, sunkvežimius, autobusus, statybinę techniką bei laivų, aviacinių, kosminių įrenginių sudedamąsias dalis – variklius ir kitus komponentus. „Volvo“ turi kuo didžiuotis: 12 prekių ženklų. 100 000 darbuotojų. 190 eksporto krypčių. Gamyklos 18-oje šalių.

Delegacijos „Volvo“ gamykloje laukė turas po gamyklą lankytojų traukinuku. Šio turo metu dalyviai susipažino su šiuolaikinių automobilių gamybos technologijų pasauliu ir procesais – nuo plieno lakštų iki „Volvo“ automobilių. Vėliau lankėsi „Prekės ženklo patirties centre“. Čia sužinojo kokie yra „Volvo” išskirtinumai, kokios naujovės yra diegiamos, kodėl tiek daug dėmesio skiriama klientui ir jo saugai, aplinkai, dizainui ir kitiems dalykams.

Vizito metu delegacija ne tik išgirdo pristatymą apie „Volvo“, bet ir susitiko su gamyklos atstovu – vyresniuoju projektų vadovu strategijos klausimais Gustavu Öjerskogu. Susitikimo metu diskutuota apie tai, kaip didžiausioje Švedijos įmonėje „Volvo Group“ organizuojami pirkimai ir kaip pasirenkami tiekėjai.