Enterprise Europe Network pagalba šeimos verslas Klaipėdoje rado naujus tiekėjus

Daugiau kaip 25 metus Klaipėdoje veikiantis šeimos verslas, dirbantis aptarnavimo srityje, reikalingoje tiek miesto gyventojams, tiek įmonėms, kreipėsi į Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose dirbančius Enterprise Europe Network ekspertus, prašydami surasti naujus metalinių pakabų tiekėjus kaimyninėje Lenkijoje. Nors įmonė veikia tik Lietuvoje, tačiau priemonės, reikalingos kokybiškoms paslaugoms atlikti, yra importuojamos iš užsienio šalių.

Enterprise Europe Network partnerių paieškos sistemoje, įmonei buvo surasta ir pateikta keletas potencialių Lenkijoje dirbančių tiekėjų, kurie pasiūlė reikiamos produkcijos tiekimą Klaipėdoje veikiančiai įmonei. Anot įmonės vadovo, užsienio įmonėmis pasitikėti yra lengviau, kai žinai, kad įmonės rekomenduotos Enterprise Europe Network tinklo ekspertų, o jų patikimumas yra patikrintas ir užtikrintas iš dviejų sandorio šalių.

Įmonė, gavusi Enterprise Europe Network tinklo paslaugas ir toliau ieško partnerių, kurie tiektų priemones reikalingas profesionalioms aptarnavimo srities paslaugoms atlikti. Tam, kad lengviau juos surastų, naudojasi Enterprise Europe Network galimybėmis ir tarptautinių partnerių tinklu, veikiančiu daugiau kaip 60 pasaulio šalių.