Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – B2B renginiai

Planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje:

Chem-Match: Corporates meet Startups 2021 „Green & Digital“– šiais laikais chemijos pramonė susiduria su įvairiais iššūkiais. Tokios problemos kaip skaitmeninimas, procesų tobulinimas ar ekologinė ir socialinė atsakomybė formuoja naują įmonių veiklos aplinką. Spaudimas diegti naujoves yra didelis, o reikalingas laikas lieka kliūtimi. Šis tarptautinis B2B renginys yra skirtas skatinti bendradarbiavimą tarp chemijos pramonės ir startuolių, dirbančių  chemijos, biotechnologijų, bioelektronikos, aplinkosaugos technologijų ir tvarumo, skaitmeninių procesų valdymo ir skaitmeninių naujovių srityse.

Tipas: Online ir fiziškai (Thurn-und-Taxis-Platz 2, 60313 Frankfurt/Germany)

Data: spalio 7-8 d.

Daugiau apie renginį ir registracija: https://chem-match2021.b2match.io/page-2201

*Registracija iki spalio 8 d.

 

CEE Automotive Supply Chain 2021– tarptautinis B2B renginys, skirtas automobilių pramonei. Tinkantys sektoriai: Automobilių dalys ir komponentai/ Sistemos ir moduliai/ Automobilių IT/ Automatika/ Gamyba ir aptarnavimas/ Automobilių R&D.

Tipas: Fizinis (Clarion Congress Hotel, Jeremenkova 36, Olomouc, Czech republic)

Data: spalio 12-13 d.

Daugiau apie renginį ir registracijahttps://www.ceeautomotive.eu/

*Registracija iki spalio 6 d.

 

B2B-Meetings at International Forum Mechatronics 2021– tarptautinis mechatronikos sektoriaus verslo kontaktų renginys. Tinkančios sritys: Skaitmeninių produktų kūrimas/ Skaitmeniniai dvyniai/ Modeliavimas/ Skaitmeninės gamybos planavimas ir valdymas/ Sensoriai/ Mechatroninės sistemos/ Automatika ir pavaros/ HMI – žmogaus ir mašinos sąveika/ Pagalbos sistemos pramonėje/ Robotika/ Išmanioji gamyba/ Dideli duomenys ir duomenų analizė/ Dirbtinis intelektas pramonei ir mašinų mokymuisi/ Pramonės paslaugos ir priežiūra.

Tipas: virtualus ir fizinis (Altenbergerstraße 69, Linz, Austria)

Data: spalio 19-22 d.

Daugiau apie renginį ir registracijahttps://ifmechatronics2021.b2match.io/

*Registracija iki spalio 17 d.