Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – B2B renginiai

1. Industry 4.0 International Days 2021– tarptautinis renginys, kuriame gali dalyvauti visi privatūs ir valstybiniai pramonės žaidėjai (įmonės, grupės, tyrimų laboratorijos, inkubatoriai ir t.t.), visa pridėtinės vertės grandinė (moksliniai tyrimai ir plėtra, dizainas, gamyba, techninė priežiūra, paslaugos ir t.t.). Tikslinės visos vartotojų rinkos: transportas ir mobilumas, energetika, maisto pramonė, chemikalai, kosmetika, metalai, farmacija, gynyba / karinė  pramonės ir t.t.

Tipas: susitikimai vyks tiek virtualiai, tiek fiziškai (Eurexpo Lyon, France 69680 Chassieu, France)

Data: rugsėjo 7-8 d.

https://industry-40-international-days-2021.b2match.io/

Registracija iki rugsėjo 2 d.

 

2. Virtual/digital and offline B2B meetings within Macfruit 2021– tarptautinis vaisių ir daržovių pramonės verslo kontaktų renginys. Tinkančios sritys: vaisių ir daržovių produktų gamyba ir prekyba; rūšiavimo ir pakavimo mašinos ir technologijos; pakuotės ir pakavimo medžiagos; logistika ir paslaugos; vaisių ir daržovių auginimo mašinos ir sistemos; augalų daigynai ir sėklų biologiniai tirpalai.

Tipas: susitikimai vyks tiek virtualiai, tiek fiziškai (Rimini, Italy)

Data: rugsėjo 7- 9 d.

https://www.macfrutdigital.natplayexpo.com/index.php?l=en

Registracija iki rugpjūčio 27 d.

 

3. Kunststoffenbeurs+Materials+Eurofinish+Surface Matchmaking 2021– tarptautinis renginys skirtas plastiko, kitų medžiagų ir dangų apdirbimo technologijoms.

Tipas: fizinis (Diezekade 2, 5222 AK ‘s Hertogenbosch, Netherlands)

Data: Rugsėjo 15-16 d.

https://kunststoffenbeurs-materials-eurofinish-surface-21.b2match.io/

Registracija iki rugsėjo 16 d.