Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – B2B renginiai

Planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje:

 

B2B meetings during Mechanical and Electrical Engineering Business Forum in Latvia – mechatronikos ir elektroninės inžinerijos sektoriams skirtas B2B renginys.

Tipas: Fizinis (Ryga, Latvija).

Data: lapkričio 24-25 d.

https://live.eventtia.com/en/mechanical-engineering-metalworking-business-forum

 

AGROPODIOM 2021 Matchmaking event – tarptautinis agrosektoriaus verslo kontaktų renginys. Tinkančios sritys: Maisto ir gėrimų gamyba ir prekyba/ Sėklos/ Apsauginės priemonės žemės ūkyje/ Perdirbimo ir šiltnamių įranga/ Taikomasis mokslas ir tyrimai/ Inovatyvios technologijos žemės ūkyje/ ES finansuojami projektai/ Gyvulininkystė/ Augalų apsauga.

Tipas: Virtualus

Data: lapkričio 23 d.

https://agpropodiom2021.b2match.io/

Registracija iki: lapkričio 22 d.

 

DEICy 2021 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity – skaitmeninei ekonomikai, daiktų internetui ir kibernetiniam saugumui skirtas verslo kontaktų renginys. Tinkamos sritys: skaitmeninė ekonomika ir visuomenė, dirbtinis intelektas, mašinų mokymasis, gilus mokymasis, duomenų mokslas, pramonė 4.0, kibernetinis saugumas, daiktų internetas, 3D spausdinimas, robotika ir automatizavimas, jutikliai, skaitmeninis gamybos ir logistikos procesų modeliavimas, CAD/CAM/CAE/ Digital Twin, debesų kompiuterija, produktų ir paslaugų pasiūlymų skaitmeninimas, 5G technologija, programinė įranga verslui ir t.t.

Tipas: virtualus

Data: lapkričio 24-26 d.

https://deicy2021.b2match.io/

Registracija iki: lapkričio 22 d.