Enterprise Europe Network Lietuva dalinasi – B2B renginiai

 

Planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje:

DRONETECH 2021 – tarptautinis dronų B2B, skirtas sekančioms sritims: dronų gamyba ir platinimas/ dronų mokyklos ir paslaugos/ dronų įranga ir atsarginės dalys/ viešasis administravimas/ policija, priešgaisrinės tarnybos, gelbėjimas/ saugumas/ vėjo ir fotoelektros jėgainės/ šiuolaikinis žemės ūkis ir miškininkystė/ humanitarinis sektorius/ fotografavimas, vaizdavimas iš oro, kinematografija/ konsultavimas; visi kiti, besidomintys bepiločių orlaivių technologijų sritimi, t. y. nepilotuojami orlaiviai ir sausumos transporto priemonės ir t.t.

Tipas: fizinis (Lenkija, Torūnė) ir virtualus

Data: Spalio 28-29 d.

Daugiau informacijos ir registracija: https://dronetech-2021.b2match.io/

Registracija iki spalio 22 d.

Creative Industry Zone 2021 – kūrybinių industrijų sektoriui skirtas B2B renginys. Tinkantys sektoriai: Reklama ir rinkodara/ Architektūra ir amatai/ Dizainas: gaminiai, grafika ir mados dizainas/ Kinas, televizija, vaizdo įrašai, radijas ir fotografija/ IRT, programinė įranga, programos mobiliesiems ir kompiuteriniai žaidimai/ Leidyba /Muziejai, galerijos ir bibliotekos/ Muzika, scenos menas ir vaizduojamasis menas/ Tvarus dizainas ir žiedinė ekonomika/ Skaitmeniniai sprendimai ir t.t.

Tipas: virtualus

Data: Spalio 25-26 d.

Daugiau  apie renginį ir registracija: https://ciz2021.b2match.io/

Registracija iki spalio 25 d.

Elmia Subcontractor Connect 2021 – B2B renginys, skirtas  automobilių pramonės, įskaitant autobusus ir sunkvežimius, statybos ir kitų įrenginių bei komponentų tiekėjams ir pirkėjams.

Tipas: fizinis (Jončiopingas, Švedija) ir virtualus

Data: lapkričio 9-12 d.

Daugiau informacijos ir registracija: https://elmia-subcontractor-connect-2021.elmia.b2match.io/

Registracija iki lapkričio 9 d.

Renginys nemokamas tik  Pirkėjams ir  R&D institucijoms. Kaina Tiekėjams –  SEK 3000 (apie 289 Eur) +25% PVM Švedijoje registruotoms įmonėms.