Enterprise Europe Network – Europos klasterių bendradarbiavimas

Dalinamės EASME informacija, susijusia su Enterprise Europe Network tinklo paslaugomis, siekiant suteikti pagalbą Smulkiojo ir vidutinio verslo įmonėms, susidūrus su COVID-19 situacija.

Viena iš COVID-19 iniciatyvų yra Pramonės klasterių atsakymų portalas (Industrial Clusters Response Portal): https://www.clustercollaboration.eu/coronavirus

Šis portalas palaiko pramonės klasterių pastangas spręsti problemas, kurias Europoje sukelia COVID-19 epidemija. Europos klasterių aljanso pagalba Europos Komisijai jau buvo perduota daugiau nei 1100 įmonių pasiūlymų.

Portalas sukurtas siekiant palengvinti pramonės klasterių bendradarbiavimą ir

  • veikia kaip „vieno langelio“ principu veikianti įstaiga, kurioje galima rasti patikimą informaciją apie Europos Komisijos veiksmus ir sprendimus pramonei, ypač pramonės klasteriams.
  • remia atvirą diskusijų forumą, kuriame dalyviai gali dalytis savo patirtimi, sprendimais, prašymais ir užduoti klausimus

Pramonės klasterių forumas COVID-19 yra atviras visiems registruotiems Europos klasterių bendradarbiavimo platformos vartotojams, kuriame kviečiama pasidalyti savo poreikiais, klausimais, patirtimi ir sprendimais.

Prisijunk! Spręsk! Taupyk!

Informacija Tekstilės sektoriui:

Europos aprangos ir tekstilės konfederacijos EURATEX nuoroda https://euratex.eu/covid-19/ skirta Europos tekstilės tiekėjams ir gamintojams, kur jie galėtų rasti vieni kitus ir palengvinti apsauginių kaukių gamybą, reaguojant į COVID-19 krizę.

Informaciją apie pasiūlą ir paklausą, gautą iš tekstilės įmonių, norinčių pakeisti savo produkciją, įmonių, jau gaminančių šiuos produktus bei iš laboratorijų ir centrų, siūlančių sertifikavimo paslaugas rasite EURATEX nuorodoje: https://euratex.eu/wp-content/uploads/EURATEX_List-of-Offers-Requests-for-materials-and-suppliers_April-2.pdf