EEN tinklo renginiai – nemokama galimybė susitikti su potencialiais verslo partneriais

Pirmąją vasario savaitę Vokietijoje vyko tarptautinis virtualus Enterprise Europe Network partnerių ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendrai organizuotas renginys „MariMatch@SMM 2021“, skirtas jūrinio verslo atstovams. Šis renginys –  tai partnerių paieškos platforma „SMM“ parodos Vokietijoje lankytojams ir dalyviams.  Susidūrus su pandemijos iššūkiais, tradicinė paroda buvo perkelta į nuotolį.

29-ą kartą organizuojamas bendradarbiavimo renginys pritraukė 700 dalyvių iš daugiau kaip 47 šalių, tarp kurių – laivų statybos, įrangos, elektronikos atstovai, uosto technologijų ekspertai, laivų dizaino kūrėjai ir agentai. Nuotolyje susitikti su potencialiais partneriais užsiregistravo ir 15 Lietuvos jūrinio verslo įmonių – laivų statybos, inžinerijos ekspertai bei uosto įmonių atstovai, tarp jų – AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonės, UAB „Litana“, UAB „PASSER SIDC Group“ ir kt.

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų nario, UAB „PASSER SIDC Group“ pardavimų direktorius Darius Edvardas Anužis teigiamai vertina įvykusį renginį. Atstovas dalyvavo net 25 individualiuose susitikimuose, kurių dalis, anot jo, tikrai daug žadanti. Pasak D. Anužio, tokie nemokami renginiai – puiki galimybė susitikti su potencialiais partneriais, o susitikimų platforma „B2Match“ – viena patogiausių tokiems susitikimams: joje lengva surasti aktualiame sektoriuje dirbantį partnerį bei dalintis su juo susitikimui reikiama informacija.

Rūmų partnerio ir renginio organizatoriaus „TUTECH INNOVATION“ teigimu, pirmą kartą  virtualiai organizuojamo nuotolinio renginio metu įvyko beveik 1000 individualių susitikimų. Lietuvos įmonėms surengta daugiau kaip 70 B2B susitikimų. Vokietijos atstovai pastebėjo, jog Lietuvos įmonės vis aktyviau jungiasi ir dalyvauja nuotoliniuose tarptautinio bendradarbiavimo renginiuose.