EEN London kviečia į Verslo kontaktų renginį

Enterprise Europe Network London organizuoja Verslo kontaktų renginį, kuris vyks „International Security Expo“ (ISE) metu. Paroda vyks lapkričio 28-29 d. Londone.

Tai bus puiki galimybė įmonėms sužinoti apie naujas rinkas, išplėsti technologinę bazę, išgirsti apie rinkodarą bei kitus pranešimus, su kibernetika bei saugumu, susijusiomis temomis. Įmonės turės progą susipažinti ir pabendrauti su kitų įmonių atstovais, kurių įmonės veikia kibernetinio ir tarptautinio saugumo sektoriuose.

Prieš įmonės profilį registruojant į Verslo kontaktų renginį, įsitikinkite, kad užsiregistravote „International Security Expo“ svetainėje ir kad registracija buvo priimta. Kuomet registracija bus patvirtinta ISE svetainėje, automatiškai gausite nuorodą, kurioje galėsite užsiregistruoti „CyberMatch“ platformoje. Prieš patvirtinant profilį „B2Match“ organizatoriai gali paprašyti patvirtinti registracijos numerį arba susisiekti su ISE organizatoriumi. Viskas, ką turėsite padaryti po to  – tai užpildyti profilį apie  įmonę.

Renginys nemokamas.

Daugiau detalesnės informacijos bei registracija čia.

Kilus klausimams galite kreiptis – een@newable.co.uk