EEN Lietuva įteiktas apdovanojimas „Special Recognition for Resilience 2023 award”!

Lapkričio 17-oji ypatingai svarbi diena Lietuvos inovacijų centrui (LIC) ir visai Enterprise Europe Network Lietuva komandai. Lietuvos delegacija iš Bilbao grįžo ne tuščiomis – į Lietuvą parsivežė didžiausią iki šiol #LIC veiklos tinkle pelnytą įvertinimą!

Didžiausio pasaulyje vieno langelio principu veikiančio verslo paramos tinklo, Enterprise Europe Network #EEN, metinėje konferencijoje, kuri vyko šių metų lapkričio 15 – 17 dienomis Ispanijoje, Bilbao mieste, Lietuvos inovacijų centrui buvo įteiktas specialus apdovanojimas „Special Recognition for Resilience 2023 award”!
LIC šio apdovanojimo nusipelnė už drauge su partneriais nuo Rusijos invazijos į Ukrainą plėtojamą Tiekimo grandinių atsparumo platformą (The Supply Chain Resilience Platform). Platformoje šiandien naujų partnerių ieško jau apie 1000 įmonių iš 45 šalių visame pasaulyje.
LIC drauge su Enterprise Europe Network partneriais Lietuvoje kasdien dirba padėdami Lietuvos verslams rasti partnerius Europoje ir visame pasaulyje. „Stengiamės nestovėti vietoje ir jau turime naujų planų dėl būsimų iniciatyvų, kuriomis sieksime padėti ne tik karo paveiktoms įmonėms, bet visiems verslams, nukentėjusiems nuo tiekimo grandinių sutrikimų“, – pelnytu įvertinimu ir tarptautiniu pripažinimu džiaugdamiesi kalbėjo Lietuvos inovacijų centro atstovai bei Enterprise Europe Network Lietuva komanda.