EEN Lietuva darbuotoja pastebėta ir įvertinta tarptautiniu mastu

Irma Taparauskienė – Enterprise Europe Network (EEN) tinklo konsultantė, dirbanti nuo EEN įsikūrimo pradžios ir jau daugiau nei 15 metų prisidedanti prie Lietuvos MVĮ tarptautinio augimo ir plėtros. Irma Taparauskienė yra Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų, kuriuose veikia Enterprise Europe Network Lietuva, Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė, su įsitraukimu ir didele atsakomybe žiūrinti į savo darbą.

Būdama aktyvi tinklo konsultantė, ji per metus atsako į daugiau nei 100 tinklo partnerių užklausų, padeda užmegzti daugiau nei 300 naujų kontaktų tarp Lietuvos ir užsienio įmonių bei gali pasidžiaugti puikiais rezultatais – fiksuoja apie 20 tarptautinių partnerystės susitarimų per metus.

Irma Taparauskienė yra Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūros Ambasadorė ir glaudžiai dirbdama su agentūros punktu Lietuvoje siekia verslui bei darbuotojams saugesnių, sveikesnių, našesnių darbo vietų Europoje. Ji taip pat yra EEN tinklo „Agri-Food“ sektoriaus grupės narė nuo 2022 metų.

Enterprise Europe Network (EEN) veikia visame pasaulyje, tinklas apima 40+ šalių, 450+ partnerių organizacijų ir tūkstančius ekspertų iš įvairių verslo paramos organizacijų, garsėjančių kompetencija ir paslaugų kokybe. Džiaugiamės, kad šiame gausiame tinklo darbuotojų būryje buvo pastebėta ir EEN Lietuva darbuotoja bei įvertinta tarptautiniu mastu – žinutė apie ją publikuota EEN kas mėnesį leidžiamame naujienlaiškyje.