Čekijos verslo delegacija Lietuvoje

Gegužės  25 d. Lietuvoje lankėsi Enterprise Network partneriai Moravijos-Silezijos regiono prekybos rūmai, kartu su 7 įmonių delegacija ieškančia verslo partnerių Lietuvoje ir Baltijos jūros regione. Renginio dalyvius pasveikino Vilniaus PPA rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius ir pasidžiaugė bendradarbiavimu tarp Čekijos, Moravijos – Silenzijos regiono ir Vilniaus regiono įmonių. Tai jau antroji verslo delegacija iš šio Čekijos regiono šiemet.  „Šiuo nestabiliu ir neaiškiu laikotarpiu verslui būtina domėtis naujomis rinkomis ir ieškoti alternatyvių partnerių verslo plėtrai, Lietuva – Čekija puiki partnerystė.“ – dalinosi dr. A. Danilevičius. Taip pat, su renginio dalyviais sveikinosi ir Moravijos – Silenzijos regiono gubernatoriaus pavaduotojas Jan Krkoška, kuris pristatė regioną ir pakvietė Lietuvos įmones bendradarbiauti ir atrasti tiek Čekijos Respubliką, tiek Moravijos-Silezijos regioną.

Į Lietuvą atvykusi Moravijos-Silezijos verslo delegacija atstovavo įvairius sektorius: medicinos, farmacijos, IT, inžinerijos, robotizavimo. Dalyvavusios įmonės turėjo apie 20 gyvų B2B susitikimų, kuriuose susipažino, užmezgė kontaktą ir jau planuoja tolimesnį bendradarbiavimą ir galimus bendrus ateities projektus. Pridėtinę vertę įmonėms sukūrė ir panašus skaičius iš anksto suplanuotų nuotolinių susitikimų tarp čekų ir lietuvių.

Susidomėjus verslo galimybėmis ir ieškant partnerių Čekijoje, prašome kreiptis į EEN konsultantus nuorodoje esančiais kontaktais:  https://eenlietuva.eu/kontaktai/