Beveik 30 virtualių susitikimų tarp Taivano ir Lietuvos įmonių

 

Gegužės 31 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network, bendradarbiaudamas su partneriais Taivane – Taivano užsienio prekybos plėtros taryba (TAITRA) organizavo virtualius Taivano ir Lietuvos įmonių susitikimus. Naujų verslo partnerių Lietuvoje ieškojo 12 Taivano tiekėjų, kurie atstovavo šiuos verslo sektorius: įvairios tvirtinimo detalės, IT sistemos ir vaizdo stebėjimo kamerų diegimas, apšvietimo sistemos, oro kondicionieriai, kondicionavimo sistemos ir jų diegimas, techninė įranga, pneumatiniai įrankiai, automobilių dalys, kabeliai ir kiti priedai, žemės ūkio technikos dalys.  Su Taivano gamintojais ir jų prisistatymais galite susipažinti čia: 2022 TAIVANO DALYVIŲ ĮMONIŲ SĄRAŠAS.

Iki 30 min. trukusiuose virtualiuose susitikimuose Taivano ir Lietuvos įmonės turėjo galimybę prisistatyti, aptarti galimą bendradarbiavimą, sužinoti apie naujausius Taivano įmonių pasiekimus ir produkcijos naujoves. Renginio metu įvyko beveik 30 virtualių susitikimų tarp 18 Lietuvos ir 12 Taivano įmonių.

Rūmų nariai Asociacija „LAUGEA“ turėjo susitikimą su auto pramonei skirtų kabelių ir laidų gamintojais. Pasak asociacijos direktoriaus Andriaus Rakicko, „Esame atviri naujų rinkų ir naujų tiekėjų paieškai. Visada pravartu praplėsti akiratį ir susipažinti su naujomis galimybėmis. Dabar lauksime konkretaus pasiūlymo iš taivaniečių, kuriuo pasidalinsime su mūsų nariais“.

„Ačiū už rūpestį ir pagalbą, abu mūsų susitikimai pavyko puikiai. Vienas iš Taivano tiekėjų yra aktualesnis, bet manau, kad pratęsime bendravimą su abiem – norime rasti naujų įrangos ar jų dalių tiekėjų“ – po renginio dėkojo UAB „Pramus“ vadovas Justinas Staugaitis.

UAB „Femtika“ pardavimų ir tyrimų inžinierius Arnas Žemaitis taip pat džiaugėsi susitikimu: „Ačiū už galimybę dalyvauti virtualiame susitikime su taivaniečiais. Manau, kad sudominome vieną gamintoją savo galimybėmis tobulinti jų procesus, ir tikimės, kad pasitarę su kolegomis, nuspręs toliau plėtoti draugiškus ryšius su mumis”.

TAITRA ir Vilniaus PPAR yra pasirašę bendradarbiavimo memorandumą. Tai jau penktoji Taivano verslo misija Lietuvoje. Pernai pavasarį ir rudenį taip pat buvo organizuoti virtualūs susitikimai tarp Lietuvos ir Taivano įmonių, po kurių buvo pasirašyti net keli Lietuvos ir Taivano įmonių bendradarbiavimo susitarimai.