Barselonoje įvyko „THIRD FOOD ENTREPRENEURS’ MEETING“ renginys skirtas verslininkams ieškantiems partnerių maisto sektoriuje

 

Ispanijoje įvyko Enterprise Europe Network partnerių Barselonos prekybos rūmų organizuotas gyvas verslininkų susitikimas, kuriame su Vilniaus PPAR pagalba dalyvavo ir  rūmų narys VšĮ „Būk tikras“ – internetinė išskirtinio maisto parduotuvė www.astuonkojis.lt. Renginio metu buvo organizuojami B2B susitikimai pirkėjams iš Europos, jiems suteikta galimybė susipažinti su Ispanijos tiekėjais iš įvairių maisto sektorių: vaisių, daržovių, mėsos, žuvies, jūros gėrybių ir kt.

„Užmezgiau kelis rimtus kontaktus iš kurių gali išsivystyti bendradarbiavimas. Nors šaldyta žuvis, kaip ir kitos gėrybės yra pakuojamos tik paletėmis – pavyko susitarti dėl išskirtinių sąlygų“, – džiaugėsi iš verslo misijos grįžęs Aleksandras Toropčinas, įmonės „Būk Tikras (Aštuonkojis)“ savininkas, kuris yra ir Vilniaus PPAR Tarybos narys.

Verslo misijos metu buvo vykstama į Mercabarną – 90 hektarų maisto miestelį, kuris veikia 24 valandas per parą, kad užtikrintų šviežio maisto tiekimą visuomenei. Mercabarnoje veikia 600 įmonių, kurios specializuojasi šviežių ir šaldytų produktų platinimu, paruošimu, importu ir eksportu.

„Kolegos iš vaisių ir daržovių sektoriaus jau ne pirmą kartą lankosi Marcabarnoje, o aš čia dalyvavau pirmą kartą ir buvau nustebintas puikia ispanų organizacija. Nepaprastai patogu yra tai, kad viskas vienoje vietoje – ir gamintojai, ir pakuotojai, ir logistai. Didmena sukasi!“, – stebėjosi A.Toropčinas.

Kiti Enterprise Europe Network renginiai: