Artimiausiu metu planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje

1. ITT & MOST Online Matchmaking Event in Hungarian – platforma, sukurta padėti įmonėms, veikiančioms  labiausiai nukentėjusiuose sektoriuose. Ši platforma siekia suburti įmones, grupes, universitetus su Vengrijos verslo ryšiais visoje Europoje, kad rastų alternatyvių būdų atstatyti tiekimo grandines, rasti patikimų partnerių ir taip sustiprinti verslo ryšius. Aktualu tiems, kas ieško gamintojų, rangovų, darbo jėgos, medžiagų, atsargų, inovacijų, informacijos apie parduodamas įmones, kvietimų dalyvauti naujuose projektuose įvairiuose sektoriuose.
Tipas: Virtualus
Data: sesijos jau vyksta ir vyks iki gruodžio 31 d.
Registracija iki gruodžio 31 d.
2.  Bringing Value to Agrobiomass.  Renginio tikslas – sukurti vertę iš žemės ūkio biomasės ir šalutinių maisto produktų gamybos. Renginys skirtas tokio tipo produktų pirkėjams, taip pat įrangos ir technologijų tiekėjams.
Tipas: virtualus
Data:2021 vasario 10-11 d.
Registracija iki vasario 8 d.
3.International B2B meetings CYCL’EAU Toulouse – tarptautinis vandentvarkos renginys (filtravimas, ekstrakcija, absorbcija, distiliavimas, atkūrimas, dezinfekavimas, gaminiai iš membranų, vandens valymo įranga ir atliekų šalinimo sistemos; vandens, kanalizacijos, cheminių ir kietųjų atliekų valymo įrenginiai)
Tipas: virtualus
Data: Sausio 13-14 d.
Registracija iki: Sausio 8 d.
*Norint dalyvauti B2B susitikimuose, turite būti iš anksto užsiregistravę CYCL’EAU Toulouse parodoje ir gauti savo abonementą https://www.cycleau.fr/inscription/
4. Health Tech Hub Styria Pitch & Partner 2021 – tarptautinis B2B renginys sveikatos ir biotechnologijų sektoriams (įmonėms, startuoliams, tyrėjams, investuotojams, e-sveikatos ekspertams bei galutiniams gavėjams: ligoninėms, gydytojams ir t.t.)
Tipas: virtualus
Data: Sausio 28 d.
https://www.hth-styria.com/
Registracija iki: Sausio 28 d.