Artimiausiu metu planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje

Artimiausiu metu planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje:

1. WOMEN ENTREPRENEURSHIP Innovation and response of SME’s to COVID-19 – Verslo moterims, atstovaujančioms šiuos ir kitus sektorius:

Tekstilės industrija / ICT ir Telekomunikacijos / Metalo, medžio ir plastiko gaminiai ir pusgaminiai / Inžinerijos, projektavimo ir konsultavimo paslaugos / Statybos pramonė / Pramoniniai ir statybiniai įrankiai ir mašinos / Vyno gamyba, žemės ūkis ir maistas / Turizmas, sportas ir poilsis ir kt.

Tipas: virtualus

Data: gegužės 25-26 d.

https://women-entrepreneurship-innovation-and-response.b2match.io/

Registracija iki: gegužės 24 d.

 

2. ISE & MWC/4YFN Open Innovation Challenge 2021. B2B hybrid event– renginys skirtas technologijoms, sprendžiančioms problemas, su kuriomis susiduria šios sritys:

 • PRAMONĖ 4.0(gamyba, logistika, daiktų internetas, numatomoji priežiūra, robotika, X pramonė ir t.t.);
  • AUDIO VIZUALIKA (komunikacija, rinkodara, žaidimai, švietimo technologijos, apšvietimas, turinio kūrimas, „Pro Audio“, tiesioginiai renginiai, transliacija, vieningas ryšys, valdymo kambariai, AR / VR / MX, skaitmeniniai startuoliai);
  • JUNGTYS+ IT (elektronika, kibernetinis saugumas, 5G, inžinerija, baterijos);
  • ŽIEDINĖ EKONOMIKA ir TVARUMAS;
   IŠMANŪS MIESTAI IR IŠMANUS MOBILUMAS (vandenilis, energija, akumuliatoriai, elektrinė transporto priemonė, protingas namas, išmanus pastatas);
  • SKAITMENINĖS PASLAUGOS (komunikacija, rinkodara, žaidimai, didieji duomenys, elektroninė komercija);
  • SVEIKATOS PRIEŽIŪRA IR GEROVĖ (medicinos prietaisai, el. sveikata, medicinos technika, sveikatingumas, nešiojamieji kompiuteriai, vaistų pristatymas).

Tipas: virtualus ir fizinis

Data: birželio 1-7 d.

https://ise-mwc-openchallenge2021.b2match.io/

Registracija iki: birželio 1 d.

 

 

3. Green Disruption Summit – renginys skirts startuoliams, technologijomis grįstoms įmonėms, pramonės ir paslaugų įmonėms, investuotojams, tyrimų ir plėtros centrams bei valdžios institucijoms, susijusioms su gamybos modelio dekarbonizavimu ir ekologiniu perėjimu.Tinkami sektoriai: žemės ūkio maisto produktai, energetika, aplinka ir transportas.

Tipas: Fizinis (Mérida Conference Center, Mérida (Badajoz, Extremadura), Spain)

Data: birželio 17 d.

https://greendisruptionsummit.com/en/home-en/

Registracija iki: birželio 16 d.