Artimiausiu metu planuojami tarptautiniai verslo kontaktų renginiai užsienyje

1. Digital opportunities for the future of Agrofood Forestry and Environment – tarptautinis B2B agro maisto, miškininkystės ir aplinkosaugos sektoriams. Gali dalyvauti įmonės, minėtiems sektoriams siūlančios informacines ir komunikacijos technologijas; bendrieji skaitmeninių įrankių ir technologijų tiekėjai, norintys kurti ir tyrinėti naujas programas žemės ūkio, miškininkystės ir aplinkosaugos įmonėms, ieškančioms skaitmeninių sprendimų, kaip pagerinti savo verslą; suinteresuotosios šalys, organizacijos ir mokslinių tyrimų institutai, dirbantys minėtose srityse.

Tipas: Virtualus

Data: 2021 kovo 4-5 d.

https://diva.b2match.io/

Registracija iki: kovo 5 d.

 

2. Japanese Food and Beverage Days 2021 – B2B renginys  skirtas Europos pirkėjams, besidomintiems japonišku maistu ir gėrimais.

Tipas: virtualus

Data: 2021 kovo 11-16 d.

https://japanese-food-and-beverage-days.b2match.io/

Registracija iki: kovo 8 d.

 

3. Future of Building 2021 | Virtual Brokerage Event– tarptautinis statybų sektoriaus B2B (Sritys: modernus miesto planavimas, pažangūs pastatai, nauji statybos metodai ir robotika, naujos statybinės medžiagos ir komponentai, energijos vartojimo efektyvumas, tvari ir ekologiška architektūra, mediena / medienos konstrukcija, natūralios ir be emisijų medžiagos, keliai ir tuneliai, eismo infrastruktūra, išmani namų automatika,skaitmeninimas, šiuolaikinis miesto atnaujinimas, socialinis ir prieinamas būstas)

Tipas: virtualus

Data:2021 kovo 23 d.

https://fob2021.b2match.io

Registracija iki: kovo 18 d.