Renginių kalendorius

<< 2024 liepos >>
PATKPŠS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Renginių archyvas

2023 lapkričio

Vebinaras „Verslo galimybės Skandinavijos rinkoje

2023-11-21, 10:00 - 11:30

Lapkričio 21 d. Vilniaus PPAR kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje, Lietuvos Respublikos ambasada Danijoje bei Lietuvos Respublikos ambasada Švedijos Karalystėje organizuoja Enterprise Europe Network vebinarą „Verslo galimybės Skandinavijos rinkoje“. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Kada: 2023 m. lapkričio 21 d. 10:00 val.

Kur: Online, zoom platformoje

Kam: Renginys skirtas įvairių verslo sektorių įmonėms, vykdančioms ar planuojančioms vykdyti bendradarbiavimą su Skandinavijos šalimis.

Kalba: lietuvių kalba.

Prašome registruotis iki lapkričio20 d. REGISTRACIJA

RENGINIO PROGRAMA
10:00 – 10.05 Sveikinimo žodis

LR ambasadorius Norvegijoje – Jonas Mažeika

10.05 – 11.10 Verslo aktualijų Skandinavijos šalyse apžvalga

–          Kokia ekonominė situacija šiuo metu vyrauja, BVP, darbo rinkos rodikliai;

–          Kokie veiksmai ir tendencijos matomi iš verslų ir vyriausybės;

–          Ką reikia žinoti apie verslo kultūros subtilybes;

–          Įėjimo į rinką strategijos.

Pranešėjai: komercijos atašė Danijoje – Audrius Masiulionis, komercijos atašė Norvegijos Karalystėje – Martyna Budnikaitė, komercijos atašė Švedijos Karalystėje – Darius Budrys.

11.10 – 11.30 Klausimai atsakymai
11.30 Renginio pabaiga

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki lapkričio 20d. registruotis nuorodoje REGISTRACIJA. Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija renginyje negalima).

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Kamilą Lubytę el. paštu kamila.lubyte@cci.lt arba tel. +370 618 39095

 

Virtualus verslo kontaktų renginys “DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity - global challenges & opportunities in digital transformation"

2023-11-20 - 2023-11-24, 00:00

2023 m. lapkričio 20-24 d. Enterprise Europe Network partneriai Lenkijoje kviečia dalyvauti jau trečią kartą organizuojamame renginyje “DEICy 2023 Digital Economy, Internet of Things, Cybersecurity (Virtual edition)”.

Šio tarptautinio virtualaus renginio tikslas – sukurti stiprų mokslinių tyrimų ir plėtros institucijų, verslo ir pramonės partnerių, Europos ir nacionalinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų glaudžiai bendradarbiaujantį tinklą, siekiant geriau pažinti ir suprasti skaitmeninę transformaciją.

Pagrindinės renginio temos: skaitmeninė ekonomika ir visuomenė, dirbtinis intelektas, mašininis ir gilusis mokymasis, duomenų mokslas, pramonė 4.0, kibernetinis saugumas, daiktų internetas, 3D spausdinimas, robotika ir automatizavimas, jutikliai, skaitmeninis gamybos ir logistikos procesų modeliavimas, CAD/CAM/CAE technologijos, skaitmeniniai dvyniai, debesų kompiuterija, produktų ir paslaugų pasiūlymų skaitmeninimas, 5G technologija, programinė įranga verslui ir t.t.

Plenarinės sesijos ir kūrybinių dirbtuvių metu bus pristatyti skaitmeninės ekonomikos, daiktų interneto ir kibernetinio saugumo iššūkiai ir galimybės, o verslo kontaktų renginio metu vyksiančiuose individualiuose susitikimuose nuotoliniu būdu galėsite pristatyti savo gaminius ir paslaugas bei aptarti bendradarbiavimo galimybes su potencialiais užsienio partneriais.

Daugiau informacijos ir registracija iki š. m. lapkričio 24 d. renginio platformoje: https://deicy2023.b2match.io/ 

Dalyvavimas renginyje – nemokamas, tačiau registruojantis būtina pasirinkti, kada dalyvausite susitikimuose (Attendance) bei aprašyti nors vieną bendradarbiavimo partnerių paieškos kategoriją (Marketplace Items).

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis: 

MARIJUS MURALIS 

+370 684 89643 

m.muralis@lic.lt

Tarptautinis automobilių pramonės verslo kontaktų renginys „Elmia Subcontractor Connect 2023“

2023-11-14 - 2023-11-16, 00:00
Elmia fair Jönköping, Sweden – Hall D, Subcontractor Connect Area, Elmiavägen 15 JÖNKÖPING, Sweden

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos įmones į kasmetinį, tarptautinį verslo kontaktų renginį Elmia Subcontractor Connect 2023, skirtą automobilių, įskaitant autobusus ir sunkvežimius, statybinės įrangos, medicinos ir  baldų įrenginių bei komponentų tiekėjams ir pirkėjams. 


Šiemet renginys vyks
hibridiniu būdu 2023 metų lapkričio 14-16 dienomis:

 • Fiziškai, parodos „Elmia Subcontractor“ metu Švedijoje, Jönköping‘o mieste.
 • Virtualiai, renginio platformoje

Elmia Subcontractor Connect 2023“  – puiki  susitikimų vieta pirkėjams, MTEP atstovams ir tiekėjams iš visos Europos. Per trumpus efektyvius ir individualiai pritaikytus  verslo susitikimus  turite galimybę sukurti pagrindą vertingiems verslo sandoriams.

 Kontaktų renginyje Jūs galite dalyvauti kaip pirkėjas ir pateikti vieną ar kelias užklausas dėl reikiamų detalių, komponentų ar įrenginių pirkimo. 

Kontaktų renginyje Jūs galite dalyvauti kaip tiekėjas ir pateikti vieną ar kelis įrenginių gamybos ar tiekimo pasiūlymus.

Dalyviai. Pastaraisiais metais kaip pirkėjai parodoje dalyvavo tokios įmonės kaip Volvo Cars, Scania, CERN, Trelleborg Industrial Solutions, Fläkt Woods, SKF, IKEA of Sweden AB, Northvolt, Autoliv Sverige AB

SVARBIOS DATOS:

Registracija: iki lapkričio 14 d.

Įmonių susitikimai: lapkričio 14-16 d.

DALYVIO MOKESTIS:

Pirkėjams ir  R&D institucijoms – nemokamai

Tiekėjams –  SEK 3000 (apie 250,27 Eur) +25% PVM Švedijoje registruotoms įmonėms. 

Renginio kalba: anglų.

Daugiau informacijos apie renginį bei registracija: 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Iškius papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. 8633 74431

2023 spalio

IV-oji Klaipėdos regiono plėtros konferencija

2023-10-26, 09:30 - 13:30
Aurora Hotel Klaipėda, Nemuno g. 51 Klaipėda, Lithuania

Spalio 26 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir juose veikiantis Europos įmonių tinklas (ang. Enterprise Europe Network) rengia IV-ąją Klaipėdos regiono plėtros konferenciją. Konferencijos metu bus aptariamos šių dienų aktualijoms svarbiausios temos:

 • „Pajūrio potencialo atvėrimas: artimiausi pokyčiai žemėtvarkoje, saugomose teritorijose ir statybų reguliavimo procese“ – Simonas Gentvilas, Lietuvos Respublikos aplinkos ministras.
 • „Infliacija slopsta, bet palūkanos – ne. Kas gali tikėtis lengvesnių, o kas sunkesnių metų kitąmet?“ – Tadas Povilauskas, SEB Lietuvoje ekonomistas.
 • „Teisinio reglamentavimo pokyčiai: jautriausi pakeitimai investuotojams ir plėtotojams“ – Povilas Karlonas, advokatų profesinės bendrijos „NOOR“ partneris.
 • „Klaipėdos miesto planai: infrastruktūros plėtra ir nauji projektai“ – Arvydas Vaitkus, Klaipėdos miesto meras.
 • „Gyvenamųjų teritorijų plėtra mieste: „Bastionų namų“ pavyzdys“ – Donatas Jurevičius, UAB „Eriadas“ akcininkas, „DIFF assets“ valdybos pirmininkas.

 

Renginys nemokamas, tačiau būtina registracija: https://forms.gle/jrWkD7ivEVST1k8r9

Daugiau informacijos: zinios@kcci.lt

Tarptautinis verslo kontaktų renginys maisto ir gėrimų pirkėjams „Food&Drinks Mission2Sicily 2023”

2023-10-25 - 2023-10-28, 00:00
Unioncamere Sicilia (Union of the Chambers of Sicily), Via E. Amari, 11, 90139 Palermo, Italy

Lietuvoje veikiantis Enterprise Europe Network kviečia 2023 m. spalio 25-28 d. į tarptautinį, partnerių Sicilijoje (Italija) organizuojamą „Food&Drinks Mission2Sicily 2023“ verslo kontaktų renginį, skirtą maisto ir gėrimų pirkėjams/importuotojams.

Food&Drinks Mission2Sicily 2023 – tai antrasis tokio tipo renginys, skirtas suburti Sicilijos gamintojus ir užsienio pirkėjus. 

Renginio vieta: Unioncamere Sicilia (Union of the Chambers of Sicily), Via E. Amari, 11 – 90139 Palermo.

Kas gali dalyvauti?

 • Užsienio pirkėjai: maisto ir gėrimų importuotojai, platintojai, didmenininkai; maisto tinklų/centrų atstovai, viešbučių ir restoranų pirkimo agentai, specializuotos maisto ir vyno parduotuvės; elektroninės parduotuvės ir kt.
 • Sicilijos gamintojai

Susidomėjote? Registruokitės renginio platformoje: 

https://fooddrinks-mission2sicily-2023.b2match.io/signup

Organizatoriai atrinks 14 užsienio importuotojų, kurie galės pasinaudoti „Hosted Buyers“ programa, t.y. atrinktiems pirkėjams 100% bus apmokama kelionės ir apgyvendinimo kaštai:

 • Skrydžio bilietai į/iš Siciliją
 • Apgyvendinimas (3 nakvynės 4* viešbutyje)
 • Pervežimas iš/į oro uostą
 • Pietūs B2B susitikimų metu
 • „Networking renginys 
 • Pagalba organizuojant vizitus į įmones 
 • Visapusiška pagalba prieš renginį, jo metu ir po jo

Svarbu: kandidatai programai vertinami individualiai ir patvirtinami organizatorių vadovaujantis šiais kriterijais: registracijos į renginį data; apyvarta; įsikūrimo metai. Taip pat svarbu, kad užsiregistravęs asmuo turėtų sprendimo priėmimo teisę įmonėje.

Kodėl verta dalyvauti pirkėjams / importuotojams? 

 • B2B platformoje galėsite rasti daug potencialių partnerių ir naujų produktų; 
 • Galėsite inicijuoti perspektyvius ir iš anksto suplanuotus susitikimus;
 • Asmeninių B2B susitikimų metu sutiksite kvalifikuotus maisto ir gėrimų tiekėjus iš Sicilijos;
 • Megsite tarptautines partnerystes 

Programa/terminai

 • Iki 2023 m. spalio 20 d. – užsienio pirkėjai ir Sicilijos gamintojai registruojasi per B2Match platformą
 • 2023 m. spalio 9 – 25 d. – gamintojai ir pirkėjai planuosis susitikimus. Pirkėjai rinksis įmones, su kuriomis norės susitikti. Taip pat galės nurodyti tas, kuriose norėtų apsilankyti. Jei pirkėjams lieka darbotvarkėje laisvų laiko tarpų, organizatoriai gali papildyti juos iš savo pusės.
 • 2023 m. spalio 24 d. Organizatoriai išsiųs preliminarias susitikimų ir vizitų darbotvarkes pirkėjams ir gamintojams (galutinis susitikimų grafikas bus pateiktas B2B susitikimų dieną). Gamintojai ir pirkėjai taip pat gali pasitikrinti savo darbotvarkes prisijungę prie savo profilių.
 • 2023 m. spalio 25 d. – pirkėjų atvykimas pagal jų skrydžių tvarkaraščius ir pervežimas į viešbutį.
 • 2023 m. spalio 26 d. (09:30–18:30) – oficialus sutikimas ir B2B susitikimai.
 • 2023 m. spalio 26 d. – Seminaras ir degustacijos. 
 • 2023 m. spalio 27 d. – Apsilankymai įmonėse.
 • 2023 m. spalio 28 d. – Renginio pabaiga. Išvykimai.
 • Spalio–gruodžio mėn. – Dalyvių pasiektų rezultatų vertinimo anketa.

 

Detalesnė informacija bei registracija ČIA.

—————-

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į renginio partnerius Lietuvoje:

Kauno PPA rūmai: Irma Taparauskienė, tel. 8  602 92901, el.paštas: irma.taparauskiene@chamber.lt

Vilniaus PPA rūmai: Deimantė Vilčinskaitė, tel. 8 616 79552, el. paštas: deimante.vilcinskaite@cci.lt.

Lietuvos inovacijų centras: Vilma Akelaitienė, tel. 8 600 15109, el.paštas: v.akelaitiene@lic.lt

KITA X SMART BIZ EXPO 2023: ONLINE susitikimai su Pietų Korėjos gamintojais

2023-10-24 - 2023-10-27, 10:00 - 18:00

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Enterprise Europe Network partneriais Pietų Korėjoje Korėjos Tarptautinės Prekybos Organizacija (KITA), spalio 24-27 dienomis maloniai kviečia dalyvauti “KITA X SMART BIZ EXPO 2023” parodos metu organizuojamuose virtualiuose  susitikimuose su Pietų Korėjos gamintojais|tiekėjais, perėmusiais išmaniosios gamybos patirtį iš SAMSUNG ELECTRONICS.

Kada: 2023 m. spalio 24-27 d., 10:00-18:00 val.

Kur: Online, Zoom platformoje

Kam: Renginys skirtas įmonėms vykdančioms veiklą šiose srityse ir ieškantiems tiekėjų:

 • pramoninė gamyba (komponentai, elektronika, saugos priemonės ir kt.)
 • medicina | grožio industrija
 • namų apyvokos reikmenys
 • maisto pramonė

 

Kalba: anglų kalba. Korėjos pusė užtikrina vertėjus, jei reikės, iš korėjiečių į anglų kalbą

Prašome registruotis REGISTRACIJA

Daugiau informacijos:  KITA X SMART BIZ EXPO 2023

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę el. paštu deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. +370 616 79552.

Virtualus verslo kontaktų renginys „Virtual Brokerage Event @ Innovation Village 2023”

2023-10-16 - 2023-10-30, 00:00

Š. m. spalio 16-30 d. Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti virtualiame verslo kontaktų renginyje „Virtual Brokerage Event @ Innovation Village 2023”, kurį organizuoja partneriai Italijoje.

Renginyje bus galima susitikti ne tik su užsienio įmonių (įskaitant ir startuolius bei pumpurines įmones), bet ir valdžios institucijų, savivaldos, universitetų ir mokslinių tyrimų centrų, pramonės ir verslo asociacijų atstovais dirbančiais su naujomis, tvariomis ir išmaniomis technologijomis bei sprendimais, kurie padeda užtikrinti „dvigubą perėjimą” prie tvarios ir skaitmeninės Europos ekonomikos. 

Sektoriai:

 • Aviacijos ir kosmoso pramonė, tvarus mobilumas, logistika, išmanusis miestas
 • Kultūros paveldas, turizmas, kūrybinės industrijos, socialinės inovacijos, skaitmeninis švietimas
 • Skaitmeninės technologijos ir jų taikymas sporte
 • Energija, aplinka, tvarios statybos, mėlynasis augimas
 • Maistas, tvari žemdirbystė ir agrotechnologijos
 • Gyvosios gamtos mokslai, biotechnologijos ir sveikatos priežiūra
 • Naujos ir pažangios medžiagos, skaitmeninė gamyba
 • Išmaniosios technologijos ir robotika, informacinės ir ryšių technologijos, dirbtinis intelektas (AI), daiktų internetas, blokų grandinė ir kvantinis skaičiavimas  

 

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti nors vieną bendradarbiavimo partnerių paieškos kategoriją Marketplace Items”. Registruojantis Attendance“ skiltyje būtina nurodyti, kuriomis dienomis ir valandų intervalais dalyvausite susitikimuose Matchmaking Session“.

Registracija iki š. m. spalio 15 d. 

Susitikimų trukmė: iki 30 min.

Renginio kalba: anglų.

Vieta: virtualus/nuotoliniu būdu.

Išsamesnė informacija ir registracija renginio platformoje:

https://innovation-village-2023.b2match.io/ 

 

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis: 

MARIJUS MURALIS 

+370 684 89643 

m.muralis@lic.lt 

VŠĮ LIETUVOS INOVACIJŲ CENTRAS

Vebinaras „Globalios pardavimų platformos: „eBay. Galimybės ir mitai“

2023-10-11, 10:00 - 11:30

Spalio 11 d. maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus PPAR organizuojame Enterprise Europe Network vebinare „Globalios pardavimų platformos: eBay. Galimybės ir mitai“, kurį ves eBay ambasadorius Baltijos šalyse Aivaras Milašauskas, sveikinimo žodį tars eBay verslo plėtros skyriaus vadovė Daniel Biran.

Kada: 2023 m. spalio 11 d., 10:00 val.

Kur: Online, zoom platformoje

Kam: Renginys skirtas įvairių verslo sektorių įmonėms

Kalba: Lietuvių kalba

Prašome registruotis iki spalio 10 d. REGISTRACIJA

 

„eBay“ yra pasaulinės prekybos lyderė, jungianti 17 mln. pardavėjų ir net 132 mln. aktyvių pirkėjų iš 190 šalių. Įkurta 1995 m. San Chosė mieste Kalifornijoje, „eBay“ yra viena didžiausių prekyviečių pasaulyje. 2022 m. parduotų prekių vertė (angl. gross merchandise volume) „eBay“ sudarė 74 mlrd. JAV dolerių.

Vebinaro temos:

 • Globalių pardavimų platformų mitai;
 • Galimybės globaliose pardavimų platformose;
 • Kaip dabar sekasi eBay prekiaujantiems Lietuvos pardavėjams;
 • Lietuvių pardavėjų sėkmės istorijos;
 • Kokioms kategorijoms ir kokio tipo pirkėjams eBay skiria daugiausiai dėmesio;
 • Kaip eBay gali padėti jūsų verslui augti.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki spalio 10 d. registruotis nuorodoje REGISTRACIJA. Susipažinkite su informacija dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija bus negalima).

 

Daugiau apie pranešėją:

„Aivaras Milašauskas – oficialus eBay Ambasadorius Baltijos šalyse ir pirmosios Lietuviškos eBay paskyrų valdymo agentūros „GloberTop“ įkūrėjas. Jis turi didelę profesinę patirtį eBay platformoje, kurią naudoja, kad padėtų kitoms įmonėms išnaudoti savo prekybos potencialą. Aivaras taip pat yra ilgametis eBay pardavėjas Europos, Australijos ir JAV rinkose bei yra išbandęs daugiau nei dvidešimt skirtingų prekių kategorijų.“

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Kamilą Lubytę el. paštu kamila.lubyte@cci.lt arba tel. +370 618 39095.

 

Tarptautinis virtualus verslo kontaktų renginys GREEN DAYS 2023 kviečia į Lioną, Prancūziją

2023-10-10 - 2023-10-13, 00:00
Eurexpo Lyon, Boulevard de l'Europe, 69680 Chassieu Lyon, France

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia aplinkos, energetikos ir žiedinės ekonomikos sektorių įmones dalyvauti Enterprise Europe Network partnerių – CCI de région Auvergne-Rhône-Alpes – Prancūzijoje 2023 spalio 10-13 d.  organizuojamame tarptautiniame verslo kontaktų renginyje GREEN DAYS 2023, kuris vyks Lione, parodos Pollutec Trade Show metu.

 

Pollutec Trade Show yra didžiausia tarptautinė aplinkos ir energetikos įrangos, technologijų ir susijusių paslaugų sektoriams skirta paroda, vykstanti Prancūzijoje. 

 

Paroda skirta šiems sektoriams:

 • Atliekų tvarkymas
 • Vandens išteklių valdymas
 • Energija ir energijos efektyvumas
 • Užterštos vietovės ir dirvožemis
 • Tvarus miestas ir pastatai
 • Oro kokybė, kvapai, triukšmas
 • Prietaisai, metrologija, analizė
 • Rizikos valdymas ir prevencija
 • Biologinė įvairovė ir gamtos aplinka
 • Institucijos, ministerijos ir valstybinės agentūros bei mokymo įstaigos
 • Jūra ir pakrantė

 

Kodėl dalyvauti?

 • Pollutec Trade Show yra didžiausias Europoje energetikos, aplinkos ir žiedinės ekonomikos sektoriams skirtas renginys, kuris pritraukia 2000 dalyvių ir apie 50 000 lankytojų iš 83 šalių.
 • Susipažinti su naujausiomis technologijomis ir naujų rinkų paieška.
 • Atrasti naujų galimybių verslo plėtrai 
 • Praplėsti savo akiratį know how” bei verslo žinomumą 
 • Galimybė surasti tarptautinius partnerius

2021 metais Green Days Pollutec kontaktų renginys sulaukė daugiau nei 800 dalyvių iš 57 šalių ir buvo surengta 2180 susitikimų. Į Green Days verslo kontaktų renginį registruotis kviečiamos įmonės, įmonių grupės, tyrimų centrai, klasteriai, agentai, platintojai, valdžios institucijos bei parodos dalyviai. Programoje numatyti tarptautiniai B2B susitikimai, konferencijos apie europinį finansavimą, ekspertų ir tarpklasteriniai susitikimai.

 

SVARBIOS DATOS:

 • Birželio 30 – rugsėjo 30 d. Green Days dalyvių registracija
 • Rugsėjo 17 – rugsėjo 30 d. Susitikimų pasirinkimas ir derinimas
 • Spalio 6 d. Patvirtinamas susitikimų grafikas
 • Spalio 10-13 d. Green Days B2B

Daugiau informacijos apie Pollutec Trade Show rasite jų svetainėje. 

Registracija į Green Days verslo kontaktų renginį: https://green-days-pollutec-2023.b2match.io/ 

 

Primename, kad būtina išankstinė registracija. Dalyvavimas nemokamas (finansuoja CCI de région Auvergne-Rhône-Alpes ir Europos Komisijos pagal Enterprise Europe Network projektą). Standartinis mokestis parodos lankytojams apie 50 €.


Jei turite klausimų, susisiekite su Deimante Vilčinskaite, el. p. deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. +370 616 79552.

Konferencija „EKSPORTO KODAS: Drąsiai / Kryptingai / Tvariai“

2023-10-06, 13:30 - 17:00
Žalgirio arena, amfiteatras, Karaliaus Mindaugo pr. 50 Kaunas, Lithuania

Spalio 6 d., jau šeštus metus iš eilės, Kauno PPA rūmai kartu su Eksportuotojų klubu ir Enterprise Europe Network tinklu prie parodos Rinkis prekę lietuvišką rengia konferenciją „EKSPORTO KODAS“.Šiais metais konferencijos pavadinimas: „EKSPORTO KODAS: Drąsiai / Kryptingai / Tvariai“

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10