Renginių kalendorius

<< 2022 sausio >>
PATKPŠS
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Renginių archyvas

2021 balandžio

Virtualus verslo kontaktų renginys „INNOFORM®2021“

2021-04-21, 00:00

2021 m. balandžio 21 d. Enterprise Europe Network Lietuva kviečia verslininkus ir kitus specialistus susitikti virtualiame renginyje ir dalyvauti įmonių, tyrimų institutų, valdžios institucijų atstovų diskusijose.

Tai greitas ir paprastas būdas susitikti su potencialiais bendradarbiavimo partneriais. Ryšiams užmegzti paprastai užtenka 25–30 minučių trukmės verslo susitikimų.

„INNOFORM®2021“ PREKYBOS MUGĖ šiais metais kaip „INNOFORM®2021“ internetinis įrankių ir plastikų apdirbimo renginys organizuojamas jau penktą kartą. Jame susijungia tarptautiniai įrankių sektoriaus gamintojai, platintojai ir specialistai, gamybos ir plastiko perdirbimo pramonės atstovai, taip pat visi pramonės sektoriai, susiję su šiomis gamybos technologijomis.

Renginys skirtas šiems pramonės sektoriams:

Metalo, plastiko, mašinų ir įrengimų, elektronikos ir elektros energetikos, automobilių, geležinkelio,

aviacijos, logistikos, buitinės technikos, pakavimo, gamybos automatizavimo ir robotizacijos ir kt.

Daugiau informacijos ir registracija: INNOFORM®2021 – Virtual Brokerage Event – Matchmaking (b2match.io)

Dalyvavimas renginyje – NEMOKAMAS.

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į renginio ko-organizatorę Aureliją Gvildytę-Faniyi, el. paštu a.gvildyte@lic.lt ar tel. 8 671 81314.

Balkanų rinka: verslo specifika ir galimybės

2021-04-20, 10:00 - 12:00

2021 m. balandžio 20 d. 10.00 val. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su LR ambasada Kroatijoje, LR ambasada Vengrijoje ir LR ambasada Graikijoje bendradarbiaujant su Serbijos prekybos ir pramonės rūmais kviečia dalyvauti vebinare „Balkanų rinka: verslo specifika ir galimybės“.

Renginio metu apžvelgsime Lietuvos ir Balkanų šalių ekonominius santykius, Balkanų rinkos specifiką, verslo vystymo ypatumus ir bendradarbiavimo galimybes Lietuvos įmonėms.

Renginys skirtas įvairiems Lietuvos verslo sektoriams susipažinti su Balkanų rinka.

Renginio formatas: platforma ZOOM video konferencija (lietuvių ir anglų kalba).

Dalyvavimas renginyje NEMOKAMAS.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki balandžio 16 d. REGISTRACIJA

Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime prisijungimo duomenis dieną prieš renginį.

Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija renginyje negalima).

Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime prisijungimo duomenis dieną prieš renginį.

PRIMENAME, kad registruojantis galite pateikti jums aktualius klausimus, kuriuos perduosime pranešėjams iš anksto. Taip pat klausimus galėsite užduoti ir renginio metu.

 

PRELIMINARI PROGRAMA

9.45-10.00 Prisijungimas prie online platformos
I renginio dalis – lietuvių kalba
10.00-10.20 Renginio atidarymas. Sveikinimo kalbos:
  –        Almantas Danilevičius, Vilniaus PPAR generalinis direktorius

–        Laima Liucija Andrikienė, Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis grupės pirmininkė, Seimo narė

–        Jūratė Raguckienė, LR ambasadorė Kroatijos Respublikoje

–        Vytautas Pinkus, LR ambasadorius Vengrijos Respublikoje

–        Rolandas Kačinskas, LR ambasadorius Graikijoje

10.20-10.30 Albanija: galimybės Lietuvos verslui, LR ambasadorius Graikijoje Rolandas Kačinskas
10.30-10.40 Juodkalnija, Kosovas, Š. Makedonija: galimybės Lietuvos verslui, LR ambasados Kroatijoje antrasis sekretorius Edvard Vickun
10.40-10.50 Serbija, Bosnija ir Hercegovina – mažai pažįstamos erdvės Lietuvos verslui,  LR ambasados Vengrijoje ministras patarėjas Viktoras Dagilis
10.50-11.00 Klausimai ir atsakymai
II renginio dalis – anglų kalba
11.00-11.10 Sveikinimo žodis -Almantas Danilevičius, Vilniaus PPAR generalinis direktorius

Bendradarbiavimo sutarties/-ių pasirašymas

11.10-11.20 Albanijos prekybos ir pramonės rūmų sąjunga (planuojama)
11.20-11.30 Š. Makedonijos PPR (planuojama)
11.30-11.40 Serbijos prekybos ir pramonės rūmų pristatymas, Strateginės analizės, paslaugų ir internacionalizacijos sektoriaus direktorius Mihailo Vesović
11.40-11.50 Lietuvos įmonės patirtis: praktiniai patarimai, UAB Rubineta pardavimų vadovas pietų ir rytų Europoje Radomir Vučetić
11.50-12.00 Klausimai ir atsakymai

Kontaktinis asmuo: Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt

Internetinis seminaras „Tarptautinių tiekimo grandinių stiprinimas krizių metu“

2021-04-15, 10:00 - 11:30

Tarptautines tiekimo grandines ir praeityje trikdydavo įvairios stichinės nelaimės ar prekybos/politiniai ginčai, tačiau ekspertai tikina, kad koronaviruso pandemija čia sudavė precedento neturintį smūgį. „Harvard Business Review Analytics Services“ atlikta apklausa atskleidė, kad 95 % įmonių pandemijos metu patyrė strateginio tiekimo ar tiekėjų valdymo procesų sutrikimų (apklausoje dalyvavo beveik 200 įmonių vadovų iš gamybos, finansų, technologinių sprendimų ir kt. sektorių).

Tinkamas tiekimo grandinių valdymas krizės metu gali padėti įmonėms tapti stipresnėmis pokriziniu laikotarpiu, taip pat tinkamai pasiruošti galimiems trikdžiams ateityje. Kviečiame į seminarą, kurio metu būtent apie tai ir kalbėsime!

Kada? Balandžio 15 d. 10:00 – 11:30 val.

Kur? Renginys vyks ZOOM platformoje. Dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

REGISTRACIJA

Lektorius: René Lankes, „WestRing international trading & consulting” ir „WorldRing the business network” įkūrėjas, turintis daugiau kaip 20 metų patirtį tarptautinės prekybos, transporto ir logistikos sektoriuose. Per savo karjerą dirbo tiek vidutinio dydžio krovinių ekspedijavimo įmonėse, tiek didelėse Vokietijos korporacijose. Kaip aukščiausio lygio vadovas šalia įprastų verslo valdymo funkcijų, René buvo visada orientuotas į tarptautinę plėtrą, o šimtai verslo kelionių ir susitikimų su tarptautiniais klientais leido geriau suprasti tarptautinių MVĮ poreikius.

Renginio metu taip pat bus pristatytas WorldRing tinklas verslo partnerių paieškai užsienyje. WordRing padeda užmegzti tarpautinius kontaktus ir plėtoti naujus verslo ryšius socialinėje ir profesinėje aplinkoje. WorldRing atveria naujas galimybes pasaulinių tiekimo grandinių sustiprinimui!

Renginys vyks anglų kalba.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt.

         

Internetinis seminaras „Verslo galimybės ir iššūkiai Indijos rinkoje. ES parama“

2021-04-14, 10:00 - 11:40

Indija – viena didžiausių ir sparčiausiai augančių ekonomikų pasaulyje, tačiau Lietuvos verslui – vis dar neatrasta rinka. Kokios galimybės atsiveria verslui Indijoje? Su kokiais iššūkiais galima susidurti ir kaip nuo jų apsidrausti? Kokios ES pagalbos ir finansinės paramos galima tikėtis žengiant į Indiją?

Į šiuos ir kitus klausimus atsakys mūsų partneriai – Europos verslo ir technologijų centro (European Business & Technology Centre) bei ES-Indijos intelektinės nuosavybės apsaugos centro (India IP SME Helpdesk) atstovai.

Kada? Balandžio 14 d. 10:00 – 11:40 val.

Kur? Renginys vyks ZOOM platformoje. Dieną prieš renginį užsiregistravusiems dalyviams bus išsiųsta prisijungimo nuoroda.

REGISTRACIJA: https://nariai.chamber.lt/index.php?route=extension/module/acc_event/add&id=1598

Programa:

10:00-10:05 Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovo sveikinimo žodis

10:05-10:30 Indija – neatrasta rinka. Rinkos pristatymas, pagrindiniai sektoriai bendradarbiavimui, galimybės ES įmonėms ir galintys kilti iššūkiai.

Joel Fernandes, projekto „ES-Indijos verslo dialogas“ (The Business Support to the EU-India Policy Dialogues) vadovas Europoje

10:30-10:55 ES-Indijos verslo bendradarbiavimas. Projektai ir klasteriai, rinkinys „Pasiruošk Indijai“, technologinio bendradarbiavimo galimybės, finansavimas ES įmonėms.

Joel Fernandes, projekto „ES-Indijos verslo dialogas“ (The Business Support to the EU-India Policy Dialogues) vadovas Europoje

10:55-11:20 Kaip apsaugoti savo intelektinę nuosavybę Indijos rinkoje?

Nicoletta Favaretto, ES-Indijos intelektinės nuosavybės apsaugos centro (India IP SME Helpdesk) vyriausioji projektų vadovė

Hana Onderkova, ES-Indijos intelektinės nuosavybės apsaugos centro (India IP SME Helpdesk) ekspertė

11:20-11:40 Klausimai – atsakymai

 

Renginys vyks anglų kalba.

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Iškilus klausimams, kreipkitės el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt.

 

     

Virtualus verslo kontaktų renginys „Re-Engineering Manufacturing & Retail for the New Norm“

2021-04-14 - 2021-04-29, 00:00

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos įmones į tarptautinį verslo kontaktų renginį „Re-Engineering Manufacturing & Retail for the New Norm“, skirtą inžinerinės gamybos, prekybos ir technologijų sektoriams. Renginio idėja – suburti gamybos, mažmeninės prekybos ir technologijų įmones su verslo paslaugų teikėjais, viešosiomis įstaigomis ir akademine visuomene ir paskatinti jų bendradarbiavimą siekiant pertvarkyti verslo veiklas,  optimizuoti technologijų naudojimą, apjungti tvarias praktikas bei įsilieti į naujas tarptautines rinkas.

Virtualus renginys vyks 2 etapais:

  1. Gamybos sektoriaus atstovų (angl. Manufacturing) susitikimai vyks balandžio 14-15 dienomis.
  2. Mažmeninės prekybos atstovų (angl. Retail) susitikimai vyks balandžio 28-29 dienomis.

 

Registracija į renginį: iki balandžio 29 d.

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti skiltį „Marketplace“, kitu atveju dalyvio anketa nebus patvirtinta.

Renginio kalba: anglų.

Daugiau informacijos apie renginį bei registracija: https://re-engineering-manufacturing-retail-newnorm.b2match.io/

Maloniai kviečiame dalyvauti!

*Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. (+370) 633 74431

Virtualus verslo kontaktų renginys „Technology & Business Cooperation Days 2021“

2021-04-12 - 2021-04-15, 00:00

2021 m. balandžio 12-15 d. Enterprise Europe Network Lietuva kviečia verslininkus ir kitus specialistus susitikti virtualiame renginyje, kuris apims tokias temas kaip pramonė 4.0, sumanios gamyklos, išteklius ir energiją taupančios gamybos technologijos, tvari energija ir mobilumas, matavimo įrankiai.

Pasiruoškite inovacijoms! Įgykite naujų galimybių ir konkurencinių pranašumų vykdydami mokslinius tyrimus ir plėtrą bei technologinį ir verslo bendradarbiavimą.

Kodėl verta dalyvauti:

Parodykite savo geriausius projektus, produktus ar praktinę patirtį

Susiraskite potencialius verslo partnerius iš anksto numatytuose asmeniniuose susitikimuose

Inicijuokite tarptautinius ryšius ir bendradarbiavimą

Raskite naujų komercinių / technologinių / mokslinių tyrimų partnerių

Gaukite naujausią informaciją apie su pramone susijusių tyrimų rezultatus

Susipažinkite ir dalinkitės nuomonėmis su tyrėjais ir ekspertais

Lengva prieiga prie įmonių ir mokslininkų, sutelkiant dėmesį į jums aktualią temą.

Daugiau informacijos ir registracija: Technology & Business Cooperation Days 2021 – Home (b2match.io)

Dalyvavimas renginyje – NEMOKAMAS.

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į renginio ko-organizatorę Aureliją Gvildytę-Faniyi, el. paštu a.gvildyte@lic.lt ar tel. 8 671 81314.

2021 kovo

Virtualus renginys „Baziniai kibernetinio saugumo mokymai“

2021-03-18, 09:00 - 13:40

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai (KPPAR) kartu su Enterprise Europe Network bei Nacionalinis kibernetinio saugumo centras prie Krašto Apsaugos Ministerijos  kovo 18 d.  9:00 – 13:40 val. kviečia dalyvauti renginyje „Baziniai kibernetinio saugumo mokymai“.

Mokymų tikslas – gilinti bendrą suvokimą apie kibernetinę saugą. Renginio metu sužinosite, iš ko susideda saugumas, kokiems mūsų duomenims yra rizika nutekėti, kokios virusų/atakų tendencijos vyrauja ir kokie kenkimo programinės įrangos plitimo vektoriai yra populiariausi.

Mokymai skirti įmonių vadovams bei  darbuotojams, kurie įmonėje naudojasi informacinėmis sistemomis.

 

PROGRAMA

9:00 –10:00 Kibernetinio saugumo problematika

10:00–10:10 pertrauka

10:10–11:10 Kompiuteriniai virusai

11:10 –11:30 pertrauka

11:30–12:30 Kibernetinės atakos

12:30–12:40 pertrauka

12:40–13:40 Apsaugos priemonės

Mokymų pranešėjas: Justinas Knieža – Nacionalinio kibernetinio saugumo centro prie Krašto Apsaugos Ministerijos inovacijų ir mokymo skyriaus kompiuterių sistemų inžinierius.

Registracija į renginį baigta, pasiekus maksimalų dalyvių skaičių!

Seminaro trukmė: 4,5  val. su pertraukomis

Registracija iki: kovo 16 d. 10:00 val.

Dėmesio! Iš vienos įmonės gali dalyvauti vienas darbuotojas. Dalyvių skaičius – ribotas.

Prisijungimas prie renginio: Užsiregistravusių dalyvių kontaktai bus perduoti Nacionaliniam  kibernetinio saugumo centrui ir likus 1-2 d. iki mokymų visi dalyviai gaus individualius prisijungimo pakvietimus su instrukcijomis, kaip prisijungti.

Iškilus klausimams, rašyti el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt

 

  

Verslo kontaktų renginys ir internetiniai seminarai ENERGY VAASA TALKS

2021-03-16 - 2021-03-17, 00:00

2021 m. kovo 16–17 d. Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia energetikos sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network parnerių Suomijoje organizuojamame ENERGY VAASA TALKS virtualiame verslo kontaktų renginyje Wind, Renewable and Smart Energy Matchmaking 2021 ir internetiniuose seminaruose.

Šis renginys – tai puiki galimybė energetikos sektoriuje veikiančioms įmonėms ir organizacijoms susipažinti su potencialiais verslo ir technologijų partneriais ar palaikyti ryšius su klientais! Renginyje taip pat pristatomi dalyviai, kurie buvo užsiregistravę į 2020 m. pavasarį Vaasa (Suomijoje) planuotus renginius „Energy Week Wind & Renewable“ arba „Smart Energy“.

Virtualioje platformoje turėsite galimybę užmegzti ryšius su potencialiais partneriais ir klientais, iš anksto suplanuoti 20 minučių video susitikimus ir pristatyti savo naujausius tyrimus, technologinius sprendimus, produktus ar paslaugas vėjo, atsinaujinančios energijos ir pažangiosios energijos srityse.

Kviečiame registruotis ir iš anksto susiderinti susitikimus su kitais dalyviais.

Daugiau informacijos ir registracija: https://energyvaasa-talks-2021.b2match.io

Renginio metu vyks ir internetiniai seminarai aktualiomis energetikos temomis! Su programa susipažinti galite čia: https://www.vaasa.fi/energyvaasa-talks/

Dalyvavimas renginyje – NEMOKAMAS.

PRIMENAME, kad registruojantis pasirinkite variantą – lankytojas (VISITOR). Turėsite galimybę derinti susitikimus su potencialiais verslo partneriais. Rekomenduojame savo siūlomus produktus ar paslaugas aprašyti įmonės pristatyme.

Variantas – parodos dalyvis (EXHIBITOR), deja, rezervuotas tik praeitų metų „Energy Week Wind & Renewable“ arba „Smart Energy“ registruotiems dalyviams.

 

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę, el. paštu deimante.vilcinskaite@cci.lt ar tel. 8 616 79552.

Internetinis seminaras „VERSLO GALIMYBĖS TURKIJOJE“

2021-03-10, 10:00 - 11:45

2021 m. kovo 10 d. 10.00 val. kviečiame dalyvauti internetiniame seminare „VERSLO GALIMYBĖS TURKIJOJE“, kurį organizuoja Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kartu su Turkijos ambasada Vilniuje ir LR ambasada Turkijoje, bendradarbiaujant su Ankaros prekybos ir pramonės rūmais ir Bursos prekybos ir pramonės rūmais bei ekspertais.

Renginio metu apžvelgsime Lietuvos ir Turkijos ekonominius santykius, Turkijos rinkos specifiką, verslo vystymo ypatumus ir bendradarbiavimo galimybes Lietuvos įmonėms.

Renginys skirtas įvairiems verslo sektoriams, kam aktuali Turkijos rinka.

Renginio formatas: platforma ZOOM video konferencija (anglų / lietuvių kalba).

Dalyvavimo renginyje NEMOKAMAS.

Norinčius dalyvauti prašome registruotis iki kovo 8 d. REGISTRACIJA

Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija renginyje negalima).

Užsiregistravusiems dalyviams atsiųsime prisijungimo duomenis dieną prieš renginį.

PRIMENAME, kad registruojantis galite pateikti jums aktualius klausimus, kuriuos perduosime pranešėjams iš anksto. Taip pat klausimus galėsite užduoti ir renginio metu.

PRELIMINARI PROGRAMA

9.45-10.00 Prisijungimas prie online platformos
10.00-10.15 Renginio atidarymas.
  Sveikinimo žodis:

–        Almantas Danilevičius, Vilniaus PPAR generalinis direktorius

–        J. E. Gokhan Turan, nepaprastasis ir įgaliotasis Turkijos ambasadorius Vilniuje

–        Vaida Stankevičienė, LR ambasados Turkijos Respublikoje, Irano Islamo Respublikai ir Pakistano Islamo Respublikai laikinoji reikalų patikėtinė

10.15-10.30 Verslo galimybės Turkijoje, Umit Atesagaoglu, Turkijos ambasados Vilniuje komercijos atašė
10.30-10.35 Turkijos – Lietuvos verslo tarybos veikla, Gokhan Yavuzer, DEİK / Turkijos-Lietuvos verslo tarybos pirmininkas
10.35-10.50 Verslas ir investicijos Ankaroje, Doc. Prof. Dr. Yavuz Cabbar, Ankaros PPR generalinis sekretorius
10.50-11.05 Verslo galimybės Bursoje,  Murat Bayizit, Bursos PPR atstovas / Kaledonya Ltd vyresnysis partneris
11.05-11.20 Komercinės teisės ypatumai Turkijoje, Dr. Selim Sarıibrahimoğlu, Sarıibrahimoğlu Law Office teisininkas
11.20-11.30 Verslas su Turkija: praktiniai patarimai, Vaida Stankevičienė, LR ambasados Turkijoje laikinoji reikalų patikėtinė
11.30-11.45 Klausimai ir atsakymai
11.45 Renginio pabaiga

 

Kontaktinis asmuo: Deimantė Vilčinskaitė, +370 616 79552, e. paštas deimante.vilcinskaite@cci.lt

Virtualus verslo kontaktų renginys „Health Valley Event 2021“

2021-03-10 - 2021-03-11, 00:00

 

2021 m. kovo 10-11 d. Enterprise Europe Network Lietuva kviečia verslininkus ir sveikatos priežiūros specialistus susitikti virtualiame renginyje, kuris apims tokias temas kaip e. sveikata, robotika, asmeninė medicina ir farmacija.

Šis renginys – tai puiki galimybė prisistatyti b2match platformoje ir susitarti dėl susitikimų su potencialiais partneriais.

Virtualioje platformoje turėsite galimybę užmegzti partnerystę inovacijų ir mokslinių tyrimų projektuose, dalyvavimui Europos projektuose, pavyzdžiui, „Horizon Europe“, „Eureka“ / „Eurostars“ ir „Aktyvaus ir pagalbinio gyvenimo“ (AAL) programose, kurios skirtos skaitmeninės sveikatos, medicinos prietaisų ir individualizuotos medicinos sričiai.

Kviečiame registruotis ir susiderinti susitikimus su kitais dalyviais.

Daugiau informacijos ir registracija: Matchmaking @Health Valley Event 2021 – Welcome (b2match.io)

 

Renginio metu vyks ir konferencija, į kurią dar galite gauti nemokamo dalyvavimo kodą (pirmo paprašiusio principu – kiekis ribotas).

Dalyvavimas renginyje – NEMOKAMAS.

 

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į renginio ko-organizatorę Aureliją Gvildytę-Faniyi, el. paštu a.gvildyte@lic.lt arba tel. 8 671 81314.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10