Renginių kalendorius

<< 2024 balandžio >>
PATKPŠS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Renginių archyvas

2023 rugsėjo

Seminaras „Ko reikia sėkmingam verslo startui JAV?“

2023-09-12, 10:00
Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos g. 30 Vilnius, Lithuania

Rugsėjo 12 d. maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus PPAR kartu su Baltijos Amerikos prekybos rūmais organizuojamame Enterprise Europe Network seminare „Ko reikia sėkmingam verslo startui JAV?“, kurį ves viešnia iš JAV Alicea Castellanos. 

Seminaro temos:

 • Kokius mokesčius moka verslą JAV turinčios įmonės;
 • Palankiausios valstybės mokesčių atžvilgiu; neapmokestinamos iniciatyvos;
 • Skirtumai tarp verslo vykdymo per JAV įmonę ir Lietuvos įmonę; juridinio asmens JAV statusas;
 • JAV subjekto steigimas: trukmė ir kaina;
 • Banko sąskaitos JAV atidarymas, nesant tos šalies rezidentu arba negyvenant šalyje.

 

Daugiau apie pranešėją:

 

Alicea Castellanos, „Global Taxes LLC“ generalinė direktorė ir įkūrėja, jau dvidešimt metų specializuojasi JAV mokesčių planavimo ir atitikties reikalavimų srityje, skirtoje  užsieniečių šeimoms, turinčioms turto JAV, įskaitant patikos  fondus (angl. trust fund), nekilnojamąjį turtą ir fondus. Jos kompetencija taip pat apima užsienio investicijas JAV, mokesčių planavimą prieš emigraciją, ekspatriacijos klausimus, užsienio dovanas ir paveldėjimą, užsienio sąskaitų ir turto atitiktį reikalavimams, savanorišką informacijos atskleidimą apie lengvatinio apmokestinimo veiklą (angl. offshore), FATCA registraciją, pagalbą užsienio įmonėms, vykdančioms verslą JAV. Alicea aktyviai dalyvauja tokių prestižinių organizacijų kaip „Society of Trusts & Estates Practitioners“ (STEP), Niujorko valstijos sertifikuotų buhalterių draugija („New York State Society of Certified Public Accountants”, NYSSCPA), Amerikos sertifikuotų buhalterių institutas („American Institute of Certified Public Accountants”, AICPA), Tarptautinė mokesčių asociacija (International Fiscal Association, IFA) ir kt., veikloje. Ji sulaukė pripažinimo Niujorko valstijos sertifikuotų buhalterių draugijos iki keturiasdešimties metų ir „Citywealth’s Powerwomen“ apdovanojimuose. Už išskirtinę kompetenciją konsultuojant itin turtingus klientus keliomis kalbomis, įskaitant ispanų ir portugalų, Alicea pateko į „Global Elite Directory 2023“.

 

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki rugsėjo 8 d. registruotis nuorodoje REGISTRACIJA. Susipažinkite su informacija dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija bus negalima).

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Kamilą Lubytę el. paštu kamila.lubyte@cci.lt   arba tel. +370 618 39095. 

Kam: Renginys skirtas įvairių verslo sektorių įmonėms

Kalba: Anglų kalba

 

Maloniai kviečiame dalyvauti! 

Tarptautinis maisto sektoriaus verslo kontaktų (B2B) renginys RIGA FOOD 2023 – B2B MARKETPLACE

2023-09-06 - 2023-09-09, 00:00
Ryga, Latvija, Ķīpsalas iela 8, Kurzemes rajons, Rīga Ryga, Latvia

Kviečiame maisto sektoriaus įmones dalyvauti Enterprise Europe Network organizuojamame tarptautiniame  maisto sektoriaus verslo kontaktų renginyje RIGA FOOD 2023 – B2B MARKETPLACE“, kuris hibridiniu būdu (tiek fiziškai, tiek virtualiai) vyks rugsėjo 6 – 9 dienomis Rygoje, Latvijoje.

Šis renginys yra puiki galimybė maisto sektoriaus įmonėms, ieškančioms partnerių: maisto gamintojų, su maisto sektoriumi susijusių technologijų bei įvairių paslaugų teikėjų bei tiekėjų, taip pat  – platintojų.

Kviečiame registruotis jau dabar:  https://rf2023-marketplace.b2match.io/

 Registracija iki rugsėjo 8 d.

Kaina:

 • NEMOKAMAI –   ribojamas susitikimų skaičius (daugiausiai – 5 susitikimai), galimas 1 produkto pristatymas sistemoje.
 • 59 EUR +PVM – neribotas susitikimų skaičius, neribotas pristatomų produktų kiekis, 1 specialus įrašas socialinėje žiniasklaidoje, virtualus internetinis įmonės puslapis, verslo vakaras rugsėjo 7 d. (fiziniams dalyviams).

Iškilus klausimams, rašyti ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinti tel. +370 633 74431

Tarptautinis verslo kontaktų renginys „Future of Workwear 2023“

2023-09-01 - 2023-10-31, 00:00

Enterprise Europe Network partneriai Vokietijoje, reaguodami į  saugumo darbe išsūkius bei saugos darbe svarbą  atskirų sričių darbuotojams,  kviečia Lietuvos  įmones į  ilgalaikį,  virtualų tarptautinį verslo kontaktų renginį, skirtą darbo drabužiams bei su tuo susijusioms naujovėms ir technologijoms.

Tinkamos sritys: Tiekimas ir gamyba/Tvarūs gaminiai/ Medicininė tekstilė/ Nešiojami rūbai/ Darbo kostiumai/ 3D spausdinimas/ Varomi ekzoskeletonai (angl. Powered Exoskeleton)/ Laidūs siūlai ir t.t.

Kviečiami dalyvauti:

 • Gamybos įmonės
 • Mažmenininkai, platintojai, prekybos agentai
 • Parduotuvės, parduotuvės, elektroninės prekybos platformos
 • Tekstilės tiekėjai
 • Logistikos įmonės
 • Viešųjų ryšių agentūros
 • Koučingo, rinkodaros ir verslo konsultantai
 • Universitetai / MTEP institucijos

Renginio metu turėsite galimybę:

 • Susipažinti su partneriais ir klientais
 • Atrasti naujus produktus ir paslaugas
 • Pasiruošti naujiems pirkiniams ar projektams
 • Susipažinkiti su naujais tiekėjais
 • Gauti informacijos apie naujausias tendencijas

Renginys vyks  rugsėjo 1 – spalio 31 dienomis.

Registracija į renginį: iki spalio 31 d.

Daugiau apie renginį ir registracija: https://future-workwear-2023.b2match.io/

*Renginys yra nemokamas

Renginio kalba: anglų.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

*Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis:

Kauno regione: į Ingridą Braziūnienę, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt arba tel. (+370 ) 633 74431

 

2023 liepos

Vilniaus PPAR verslo misija į Turkiją: Izmiras ir Stambulas

2023-07-02 - 2023-07-06, 00:00

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su IBWN – International Women Business Network, LR ambasada Turkijoje, Izmiro prekybos rūmais bei Enterprise Europe Network partneriais Izmire  – Egėjo jūros regiono pramonės rūmais 2023 liepos 2-6 d. organizuoja verslo misiją į Turkiją: Izmiras ir Stambulas.

Maloniai kviečiame dalyvauti įvairių verslo sektorių atstovus, kuriems aktuali Turkijos rinka (tiek eksportuojančias, tiek importuojančias ar verslo plėtrą planuojančias įmones, verslo asociacijas).

Verslo misijos programoje numatyti susitikimai su Izmiro prekybos rūmais ir EBSO – Egėjo jūros regiono pramonės rūmais, ESIAD – Egėjo pramonininkų ir verslininkų asociacija, B2B susitikimai, apsilankymas Egėjo laisvojoje zonoje bei individualūs susitikimai Stambule ir susitikimas su DEiK (the Foreign Economic Relations Board of Türkiye).

PLANUOJAMA PROGRAMA

Liepos 2 Skrydis Vilnius – Stambulas – Izmiras
Liepos 3 Apvalaus stalo diskusija Egėjo jūros regiono pramonės rūmuose
Susitikimas su ESIAD – Egėjo pramonininkų ir verslininkų asociacija
Liepos 4 B2B susitikimai Izmiro prekybos rūmuose
Apsilankymas ir susitikimai Egėjo laisvojoje zonoje https://www.esbas.com.tr/
Vakarienė Izmire
Liepos 5 Skrydis Izmiras – Stambulas
Individualūs susitikimai Stambule
Susitikimas ir vakarienė su DEiK
Liepos 6 Skrydis Stambulas – Vilnius

 

Vietų skaičius ribotas. Registracija vykdoma iki gegužės 31 d. užpildant anketą ir sumokėjus avansą: Registracija į verslo misiją į Turkiją. Izmiras

Orientacinė verslo misijos kaina ~1200 Eur. Galutinė kaina bus patikslinta, patvirtinus dalyvių skaičių ir suderinus visus susitikimus. Į kainą įskaičiuota skrydžiai Vilnius-Stambulas-Izmiras, apgyvendinimas Izmire ir viena nakvynė Stambule, pervežimai Izmire ir Stambule, dalinis maitinimas renginių metu,  b2b organizavimo išlaidos.

Registracijai patvirtinti, prašome apmokėti avansą 800 Eur į Vilniaus PPAR sąskaitą skrydžio bilietų ir apgyvendinimo rezervacijoms užtikrinti.

Rekvizitai pavedimui:

Gavėjas: VILNIAUS PREKYBOS, PRAMONĖS IR AMATŲ RŪMAI
Įmonės kodas: 110067639
PVM kodas: LT100676314
Banko rekvizitai: A/s LT19 7044 0600 0030 8798, AB SEB bankas
Paskirtis: Avansinis mokėjimas už verslo misiją į Turkiją: Izmiras

 

Jei turite klausimų,  kreiptis į Deimantę Vilčinskaitę, Vilniaus PPAR Eksporto plėtros vadovę,  el. p.  deimante.vilcinskaite@cci.lt, tel. 8 616 79552.

 

2023 birželio

Verslo misija iš Madrido (Ispanijos)

2023-06-28 - 2023-06-29, 00:00

Š. m. birželio 28-29 d. Enterprise Europe Network partneriai – Madrido prekybos rūmai, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Lietuvos inovacijų centras – organizuoja atvykstamąją Ispanijos įmonių misiją į Lietuvą. Tikslas – verslo bei technologinių bendradarbiavimo partnerių paieška, todėl planuojami individualūs susitikimai su Lietuvos įmonių atstovais bei vizitai į Lietuvos įmones.

Atvykstančios Ispanijos įmonės ir jų bendradarbiavimo pasiūlymai:

  Pavadinimas Sektorius Veiklos sritis Potencialūs partneriai Lietuvoje Tinklalapis
Aplicaciones y proyectos TICS, S.L. (APTICA) IRT „Aptica“ – tai nuo 2002 m. konsultavimo ir inžinerines paslaugas teikianti įmonė, taip pat kurianti produktus, skirtus telekomunikacijų tinklų analizei, projektavimui, diegimui, eksploatavimui ir priežiūrai  Mobiliojo ryšio operatoriai, infrastruktūros įmonės, energetikos įmonės, technologijų konsultavimo įmonės, daiktų interneto ir privačių tinklų inžinerijos įmonės, specialieji karinio jūrų laivyno ir kariuomenės padaliniai, telekomunikacijų reguliavimo institucijos, telekomunikacijų universitetai https://aptica.es/
CRUZBER SAU Automobilių pramonė CRUZBER SA yra vienas iš pirmaujančių stogo bagažinių gamintojų Europos rinkoje, siūlantis visą spektrą sprendimų automobiliams, visureigiams ir komerciniams furgonams. Automobilių priedų importuotojai, automobilių aksesuarų platintojai, tinkliniai automobilių servisai (ne atskiri autoservisai) https://www.cruzber.com
COMSA SAU (dalyvaus  nuotoliniu būdu) Transporto infrastruktūra COMSA specializuojasi geležinkelių projektuose, apimančiuose greitųjų linijų tiesimo ir priežiūros, tramvajų, miesto ir regioninių geležinkelių sritis. Įmonė atlieka kelių, tunelių ir tiltų statybos darbus, įgyvendina hidraulinius, uostų ir oro uostų projektus, taip pat unikalias statybines konstrukcijas Vidutinio dydžio statybų įmonės, kurios domisi bendradarbiavimu su tarptautine įmone, galinčia suteikti pagalbą ir patirtį geležinkelių tiesimo, miesto transporto sistemų ar specializuotų inžinerinių darbų projektuose (pvz., tunelių, viadukų ir kt.) www.comsa.com


Lietuvos įmonių atstovus, norinčius susitikti su Ispanijos įmonėmis, maloniai kviečiame iki š. m. birželio 23 d. registruotis el. paštu m.muralis@lic.lt nurodant Ispanijos įmonės/ių pavadinimą ir pageidaujamą susitikimo laiką bei tikslų adresą, kuriuo turėtų atvykti Ispanijos įmonės atstovas.

Iškilus klausimams, maloniai prašome susisiekti žemiau nurodytais kontaktais:
MARIJUS MURALIS
Projekto vadovas
+370 684 89643
m.muralis@lic.lt

Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „Torino Fashion Match 2023“

2023-06-28 - 2023-06-30, 00:00
Villa Sassi, Strada al traforo di Pino, 47 Torino, Italy

Birželio 28-30 dienomis Enterprise Europe Network partneriai Italijoje kviečia į tarptautinį tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginį  „Torino Fashion Match 2023“, kuris vyks Italijoje, Turino mieste, viloje Sassi.

Torino Fashion Match 2023 – jau 8 metus sėkmingai organizuojamas  renginys, vykstantis Turino mados savaitės metu (birželio 27 – liepos 3 d ).

Renginys skirtas tekstilės ir mados sektoriaus atstovams: mados dizaineriams/ stilistams, drabužių ir madingų aksesuarų prekių ženklams, tekstilės ir aksesuarų gamybos įmonėms, pardavimo agentams, mažmenininkams ir  mados parduotuvėms, elektroninės komercijos platformoms, viešųjų ryšių kompanijoms, rinkodaros ir verslo konsultantams, pirkėjams, ieškantiems partnerių užsienyje, taip pat  universitetams ir  MTEP  įstaigoms, ieškančioms  galimybių dalyvauti bendruose projektuose, bei norintiems pasidalinti žiniomis, idėjomis bei tekstilės sektoriaus naujovėmis.

Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje yra nemokamas.

Daugiau apie renginį ir registracija: https://torino-fashion-match-2023.b2match.io/

*Užpildę savo įmonės profilį nepamirškite užpildyti skilties „Marketplace“ – tik tuomet Jūsų pasiūlymas atsiras renginio pasiūlos zonoje: https://torino-fashion-match-2023.b2match.io/components/27900

Registracija į B2B renginį –  iki  birželio 22 d.

Iškilus klausimams, rašykite:

Daugiau apie Turino mados savaitės renginius:

Šiais metais mados  renginio programą sudaro:

Daugiau informacijos: https://torino-fashion-match-2023.b2match.io/page-4101

Galimybė Lietuvos  mados kūrėjams!

Dėmesio!

Mados dizaineriai, gamybos įmonės ir tvarūs prekių ženklai (skirta tvarių ir žiedinių prekių ženklų parodos seansui!), norintys sulaukti tarptautinio matomumo Turino mados savaitės pasirodymų metu, turi galimybę pristatyti savo kolekcijas ant podiumo!

Pristatymo sąlygas rasite  čia: https://prod5.assets-cdn.io/event/9582/assets/8321121453-a9dc5a0cc7.pdf

Birželio 27 - 30 d. Klaipėdos PPA rūmai kviečia dalyvauti verslo misijoje į Turiną (Italija)

2023-06-27 - 2023-06-30, 00:00
Mercato Centrale Torino, Piazza della Repubblica, n. 25 (2° Floor) Turin, Italy

Birželio 27 – 30 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti rūmų rengiamoje verslo misijoje į Turiną (Italija). Verslo misija yra skirta tekstilės sektoriaus įmonėms. Jos programoje numatytas dalyvavimas „TORINO FASHION MATCH 2023“ renginyje. Individualių susitikimų metu (B2B) įmonių atstovai galės užmegzti verslo kontaktus su potencialiais verslo partneriais. Taip pat planuojama dalyvauti mados pristatymuose bei vakaro renginiuose.

Registracija į šį renginį jau prasidėjo! Ji vyksta b2match platformoje, kurioje galite pateikti informaciją apie savo įmonę bei Jūsų siūlomą / ieškomą prekę ar paslaugą. Platformoje matysite kitas renginyje dalyvausiančias įmones bei užsiregistravę – galėsite kviesti jas į susitikimus, kurie įvyks verslo misijos metu.

Dalyvavimo verslo misijoje kaina – nuo 900 Eur (Į kainą įskaičiuoti transporto ir apgyvendinimo kaštai). Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kelionę ir apgyvendinimą įmonės gali planuotis ir savarankiškai.

Verslo misijoje dalyvausiančioms mažoms ir vidutinėms įmonėms yra galimybė finansuoti dalį verslo misijos kaštų iš rūmų vykdomo projekto pagal ES priemonę „Naujos galimybės LT“. Atitinkančioms projekto nustatytus reikalavimus įmonėms, gali būti kompensuojama iki 620 Eur vienam SVV įmonės atstovui kelionės, dienpinigių ir apgyvendinimo kaštų.

Išsamesnė informacija el. paštu: daniela.dirzininkaite@kcci.lt arba tel.: 846 390863.

Vebinaras „Verslo galimybės Lenkijos rinkoje“

2023-06-14, 10:30 - 12:00

Birželio 14 d. Vilniaus PPAR kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Lenkijos Respublikoje organizuoja Enterprise Europe Network online seminarą „Verslo galimybės Lenkijos rinkoje“. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Kada: 2023 m. birželio 14 d. 10:30 val.

Kur: Online, zoom platformoje

Kam: Renginys skirtas įvairių verslo sektorių įmonėms, vykdančioms ar planuojančioms vykdyti bendradarbiavimą su Lenkija.

Kalba: lietuvių kalba.

Prašome registruotis iki birželio 13 d. REGISTRACIJA

RENGINIO PROGRAMA

 

10:30 – 10.35 Sveikinimo žodis
10.35 – 10.55 Lenkijos verslo žemėlapis

Pranešėjas: Tomaš Pozlevič, komercijos atašė Lenkijoje

10.55 – 11.30 Lenkijos ir Lietuvos prekybos rūmai  – tiltas sparčiam abiejų šalių prekybos augimui

Pranešėjas: Beata Czaplińska, Lenkijos-Lietuvos prekybos rūmų direktorė

11:30-11:40 Įmonės praktinė patirtis Lenkijoje

 

Pranešėjas: Vyda Mozūriūnienė, įmonės „Comfort Heat“, UAB direktorė

11.40 – 12.00 Klausimai atsakymai
12.00 Renginio pabaiga

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki birželio 13 d. registruotis nuorodoje REGISTRACIJA . Maloniai prašome perskaityti informaciją dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija renginyje negalima).

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Kamilą Lubytę el. paštu kamila.lubyte@cci.lt   arba tel. +370 618 39095

 

2023-06-8/9. Hibridinis verslo kontaktų renginys „Innovat&Match Brokerage Event 2023“

2023-06-08 - 2023-06-09, 00:00
BOLOGNAFIERE, Piazza della Costituzione, 3 Bologna, Italy

Š. m. birželio 8-9 d. Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti hibridiniame verslo kontaktų renginyje „Innovat&Match Brokerage Event 2023“, kurį organizuoja partneriai Bolonijoje (Italija).

Verslo kontaktų renginys, skirtas mažoms ir vidutinėms įmonėms, mokslinių tyrimų įstaigoms, startuoliams, klasteriams, valdžios institucijoms, inovacijų skatinimo įstaigoms, vyks 18-os tarptautinės parodos R2B – RESEARCH TO BUSINESS (https://en.rdueb.it/) metu.

Verslo kontaktų renginys „Innovat&Match Brokerage Event 2023“ suteiks unikalią dviejų dienų  galimybę mažoms ir vidutinėms įmonėms susitikti su potencialiais technologijų bei mokslinių tyrimų partneriais, pristatyti savo gaminius, paslaugas ir projektų idėjas. Pagrindinės renginio temos – skaitmeninės technologijos, ekologija ir urbanistika, kūrybiškumas ir visuomenė. Temų detalizacija pateikiama nuorodoje: https://innovatmatch-2023.b2match.io/page-4771

Š. m. birželio 8 d. susitikimai vyks BOLOGNAFIERE (Piazza della Costituzione, 3, 40128 Bologna), o birželio 9 d. susitikimai vyks virtualiai renginio platformoje: https://innovatmatch-2023.b2match.io/

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis būtina užpildyti nors vieną bendradarbiavimo partnerių paieškos kategoriją „Marketplace Items”. Registruojantis „Attendance“ skiltyje būtina nurodyti, kuriomis dienomis ir valandų intervalais dalyvausite susitikimuose „Matchmaking Session“.

Registracija iki š. m. birželio 6 d., susitikimų pasirinkimas nuo š. m. gegužės 12 d.

Susitikimų trukmė: iki 30 min.

Renginio kalba: anglų.

Išsamesnė informacija ir registracija renginio platformoje:

https://innovatmatch-2023.b2match.io/

Iškilus papildomiems klausimams prašome kreiptis:

MARIJUS MURALIS

+370 684 89643

m.muralis@lic.lt

VŠĮ LIETUVOS INOVACIJŲ CENTRAS

 

Access2Markets mokymai

2023-06-06, 11:00 - 13:00

Šių metų birželio 6 d. 11:00-13:00 val. vyks nuotoliniai mokymai, kaip naudotis Access2Markets (A2M) duomenų baze, kurioje pateikiama eksportuotojams ir importuotojams aktuali informacija apie ES išorės prekybą.


Registracijos nuoroda: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/A2MSeminarJune2023

Registracija iki birželio 5 d., 13:00  val.

Taip pat Jūsų žiniai prisegame bendrą informaciją apie A2M naudą verslui.

Užsienio reikalų ministerijos informacija

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10