Vilniuje – produktų ir paslaugų išmaniajam miestui kūrėjai iš Vengrijos

Vilniuje – produktų ir paslaugų išmaniajam miestui kūrėjai iš Vengrijos

Renginio laikas

2017 rugsėjo 21
10:00 - 12:00

Renginio vieta

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
T. Kosciuškos g. 30, Vilnius

Loading Map....

Europos įmonių tinklas (Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (Vilniaus PPAR), kartu su Vengrijos ambasada Lietuvoje ir Enterprise Europe Network partneriais Vengrijoje – MNKH Hungarian National Trading House Cls. š. m. rugsėjo 21 dieną Vilniuje organizuoja B2B (verslas – verslui) renginį „Išmanusis miestas (Smart city)“.

„Lietuvos rinka ir bendradarbiavimas su Lietuvos bei kitų Baltijos valstybių verslininkais vis labiau domina Vengrijos įmones, kurios turi ilgametę patirtį kuriant produktus ir paslaugas išmaniems miestams kurti“, – teigia Vengrijos ambasados ekonomikos atašė Agoston Sarlos.

Anot jo, kontaktų renginys turėtų būti įdomus ne tik Lietuvos verslo įmonėms, bet ir savivaldybių administracijų vadovams, savivaldybių valdomoms įmonėms.

Naujų rinkų ir partnerių paiešką Lietuvoje vykdys 5 Europos miestams gerai žinomos išmaniąsias miestų valdymo sistemas ir paslaugas siūlančios kompanijos. Jų specializacija – nuo elektromobilių atliekoms vežti gamybos iki saulės elektros energiją gaminančių pėsčiųjų takų tiesimo; nuo vieningos visam miestui bilietų platinimo sistemos kūrimo iki išmanių žaidimų aikštelių vaikams statybų ar išmaniųjų sistemų diegimo naujai statomuose rajonuose.

Šiame išskirtiniame renginyje, kuriame bus galima iš arti susipažinti su Vengrijos miestuose įdiegtomis išmaniosiomis technologijomis ir jų kūrėjais, taip pat dalyvaus ir Vengrijos nacionalinių prekybos rūmų atstovė Baltijos šalims Dóra Fekete, Išmaniųjų sprendimų klasterio prezidentas Regő Lánszki.

Verslo kontaktų renginio dalyviai galės išklausyti ir užmegzti bendradarbiavimo santykius su kompanijų Urban PM, Interticket Zrt, Innovatív Térburkolatfejlesztő Kft. (LLC), Chameleon, National Mobile Payment Plc. (Nemzeti Mobilfizetési Zrt) vadovais ir atstovais.

Daugiau apie kompanijų siūlomus produktus galima sužinoti jų interneto svetainėse, o klausimus užduoti ir bendradarbiavimo galimybes aptarti – gyvai rugsėjo 21 dieną vyksiančiame renginyje.

Renginio vieta: Vilniaus PPAR konferencijų salė (T. Kosciuškos g. 30, Vilnius);
Laikas: Rugsėjo 21 d. 10 – 12 val.

RENGINIO PROGRAMA:

10:00 – 10:15 Sveikinimo žodis ir Vilniaus PPAR veiklos pristatymas.
Vilniaus PPAR atstovai.
10:15 – 10:30 Vengrijos ambasados Lietuvoje veiklos pristatymas
Ágoston Sarlós, Vengrijos ambasados Lietuvoje ekonomikos atašė
10:30 – 11:00 Vengrijos įmonių prisistatymai
11:00 – 12:00 Verslo kontaktų renginys

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti renginyje, maloniai prašome užpildyti šią anketą ir iki š. m. rugsėjo 19 d. atsiųsti el. paštu rasa.milinaviciute@cci.lt.

 

Daugiau informacijos gali suteikti Vilniaus PPAR tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Renata Šepetė tel. nr. 8 687 86926 arba el. paštu renata.sepete@cci.lt.