Verslo misija į Malmę (Švedija) ir verslo kontaktų renginys „Organic Food & Eco Life Matchmaking“

Verslo misija į Malmę (Švedija) ir verslo kontaktų renginys „Organic Food & Eco Life Matchmaking“

Verslo misija į Malmę (Švedija) ir verslo kontaktų renginys „Organic Food & Eco Life Matchmaking“

Renginio laikas

2019 lapkričio 12 — 2019 lapkričio 14
Visos dienos renginys

Renginio vieta

Malmömässan Exhibition & Congress Centre
Mässgatan 6, Malmö

Loading Map....

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir Rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network, kviečia ekologiško maisto, gėrimų bei natūralios kosmetikos gamintojus dalyvauti verslo misijoje į Švediją 2019 m. lapkričio 12 – 14 dienomis.

Verslo misijos programa:

11.12 Atvykimas į Malmę. Susitikimas su Malmės prekybos ir pramonės rūmų atstovais ir Lietuvos garbės konsulu Malmėje. Susitikimo metu bus pristatyta Švedijos rinka, jos aktualijos ir dalinamasi patarimais kaip į ją patekti. Vakarienė su Lietuvos garbės konsulu.

11.13 Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje „Organic Food & Eco Life Matchmaking“*, kuris vyks parodų „Eco Life Scandinavia“ ir „Nordic Organic Food Fair“ metu. Tuo pačiu aplankoma pati paroda.

11.14 Dalyvavimas verslo kontaktų renginyje „Organic Food & Eco Life Matchmaking“*. Vakare – išvykimas į Vilnių.

*Lapkričio 13 – 14 dienomis vyksiantį kontaktų renginį nemokamai organizuoja Enterprise Europe Network partneriai Švedijoje – Almi Företagspartner Jönköping AB. Registracija į kontaktų renginį tinklalapyje (https://organic-food-eco-life-matchmaking.b2match.io).

 

Verslo misijos kaina:

Rūmų nariams: 500 EUR

Ne Rūmų nariams: 550 EUR

Į kainą įskaičiuota:

  • Skrydžių bilietai: Vilnius – Kopenhaga – Vilnius (registruotas bagažas +54 EUR);
  • 2 nakvynės viešbutyje su pusryčiais;
  • Vakarienė;
  • Verslo misijos organizavimo išlaidos.

Dalyviai patys pasirūpina kelionės draudimu.

(Kaina preliminari ir gali keistis dėl padidėjusių skrydžių bei viešbučių kainų.)

Kontaktinis asmuo registracijai: Agnė Vičkačkaitė, agne.vickackaite@cci.lt, mob. tel. +370 682 17058

Registracija vyksta iki spalio 10 dienos.

 

Perkančios įmonės (importuotojai, platintojai ir gamintojai, kurie perka natūralias ir ekologiškas žaliavas savo produkcijos gamybai) gali gauti dalinį išlaidų kompensavimą. Pagrindiniai parodos organizatoriai atrinktoms įmonėms kompensuos dalį (nuo 100 iki 300 EUR) apgyvendinimo ir skrydžio išlaidų. Plačiau https://www.cci.lt/produktas/eko-paroda-bei-b2b-renginys-svedijoje/

„Eco Life Scandinavia“ ir „Nordic Organic Food Fair“ – tai didžiausias natūralius ir ekologiškus gaminius siūlantis renginys Skandinavijoje, šiemet pritrauksiantis apie 500 įmonių. Ši paroda skirta įmonėms ieškančioms verslo, technologinio ar mokslinio bendradarbiavimo partnerių užsienyje. Parodos metu taip pat galėsite apsilankyti paskaitose, kuriose bus pristatytos ekologiškų produktų rinkos aktualijos. Daugiau informacijos apie parodą https://www.nordicorganicexpo.com/

 Praėjusiais metais parodų metu vykstančiame konkurse „Natural and Organic Awards Scandinavia 2018“ Rūmų narys – UAB „Geld Baltic“ („Super Garden“) nugalėjo geriausio naujo maisto produkto kategorijoje, apdovanojimas pelnytas už įmonės gaminamą liofilizuotų – šaltyje džiovintų – uogų Advento kalendorių.