Verslo misija į Kijevą

Verslo misija į Kijevą

Renginio laikas

2017 rugsėjo 17 — 2017 rugsėjo 20
00:00

Renginio vieta

Ukrainos prekybos ir pramonės rūmai
Velyka Zhytomyrska Str. 33 , Kyiv

Loading Map....

Rugsėjo 17 – 20 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei juose veikiantis Europos įmonių tinklas (angl. Enterprise Europe Network) rengia verslo misiją į Kijevą. Verslo misijos metu numatoma:

  • susitikti su diplomatais Lietuvos ambasadoje Ukrainoje;
  • susitikti su Europos įmonių tinklo partneriais, surengti individualius verslo susitikimus su Ukrainos įmonėmis pagal iš anksto pateiktus Lietuvos įmonių pageidavimus;
  • vizitai įmonėse (pagal misijoje dalyvaujančių įmonių poreikius);
  • pažintinė – kultūrinė programa (pagal poreikį).

Verslo misijoje kviečiamos dalyvauti įvairių sričių įmonės, verslo misijos tikslas – plėsti verslo ryšius ir susipažinti su Ukrainos ekonomine ir investicine aplinka.

Preliminari dalyvavimo verslo misijoje kaina – 844** Eurai. Į verslo misijos kainą įskaičiuota: lėktuvo bilietai Palanga – Kijevas – Palanga, 3 nakvynės 3-4 žvaigždučių viešbutyje, dalis pervežimų mikroautobusu, individualių susitikimų rengimo bei organizacinės išlaidos. ** Į kainą neįskaičiuota: draudimas, maitinimas, parodos bilietai. Suma gali keistis, priklausomai nuo lėktuvo bilieto išpirkimo datos bei apgyvendinimo vietos ir tipo (vienvietis arba dvivietis kambarys).

Išsamesnė informacija ir registracija tel. (8 46) 390 862 arba el. paštu rimante.sniuolyte(at)kcci.lt , www.kcci.l