Verslo misija į Kaliningradą

Verslo misija į Kaliningradą

Verslo misija į Kaliningradą

Renginio laikas

2015 lapkričio 20
Visos dienos renginys

Renginio vieta

Kaliningrado prekybos, pramonės rūmai
20 Vatutina str. , Kaliningradas

Loading Map....

Sveikatos turizmas – sritis, kurioje neišnaudojame potencialo

Siekiant paskatinti sveikatos priežiūros ir turizmo sričių atstovus plėsti savo veiklą ir padidinti žinomumą, lapkričio 20 d. Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bei juose veikiantis Europos įmonių tinklas, organizuoja specializuotą verslo misiją į Kaliningradą (Rusija). Verslo misijos metu įmonės, veikiančios sveikatos priežiūros ir turizmo sektoriuose bei įstaigos teikiančios sveikatinimo paslaugas, turės galimybę pristatyti savo veiklą Kaliningrado verslo atstovams, pritraukti naujus klientus bei užmegzti verslo ryšius su įmonėmis ir panašiomis įstaigomis Kaliningrade. Verslo misija organizuojama žinant tokių paslaugų iš Kaliningrado poreikį.

 

Tarptautinių sveikatos turizmo ekspertų teigimu, Lietuva sveikatos turizmo rinkoje turi daug perspektyvų, tačiau kol kas jos yra menkai išnaudojamos. Tai neišpildytas potencialas ne tik sveikatos paslaugas teikiančioms įmonėms, nes iš sveikatos turizmo uždirbti gali ir kiti rinkos sektoriai, maitinimo ir apgyvendinimo paslaugas teikiantys verslo subjektai.

Lietuvoje sveikatos turizmas – pakankamai nauja verslo šaka, pradėta plėtoti prieš 4 metus, todėl labai svarbu atrasti tikslines savo rinkas ir nuolat komunikuoti, reklamuotis ir didinti savo žinomumą.
sveikatos turizmas

Šaltinis: „Verslo žinios“

Skaityti plačiau: http://vz.lt/sektoriai/paslaugos/2015/09/15/sveikatos-turizmas–sritis-kurioje-neisnaudojame-potencialo?utm_source=vz&utm_medium=email&utm_campaign=naujienlaiskis-bendras

 

PLANUOJAMI RENGINIAI:

  • Konferencija, kurios metu Lietuvos verslininkai galės pristatyti savo paslaugas kitoms įmonėms veikiančioms turizmo, rekreacijos, medicinos ir kituose sektoriuose;
  • B2B susitikimai tarp Lietuvos ir Kaliningrado įmonių atstovų.

PAGRINDINĖS SRITYS

  • Medicina, sveikata, turizmas, rekreacija ir pan.;

Preliminari PROGRAMA:

Lapkričio 20 d. (ketvirtadienis)
 8.00 val. Centralizuotas išvykimas autobusu iš Klaipėdos
11.30 val. Atvykimas į Kaliningradą
12.45 val. Atvykimas į Kaliningrado prekybos ir pramonės rūmus
13.00 val. Konferencija
14.30 val. Verslo kontaktų mugė (B2B)
17.00 val. Išvykimas iš Kaliningrado
21 val. Atvykimas į Klaipėdą (Danės g. 17)

 

Registracija į verslo misiją vyksta iki lapkričio 6 d., misija bus organizuojama susirinkus 5 įmonėms. Dalyvavimo kaina verslo misijoje – apie 190 EUR*. Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu Klaipėda – Kaliningradas – Klaipėda, vienkartinė viza, vienkartinis draudimas, organizaciniai mokesčiai.

*Į kainą neįskaičiuota: pažintiniai vizitai. Suma gali keistis priklausomai nuo dalyvių skaičiaus.

Išsamesnė informacija ir registracija tel. (8 46) 39 08 63 arba el. paštu viktorija.miliajeva(at)kcci.lt