Verslo kontaktų renginys „BIOFACH / VIVANESS 2019 – B2B Matchmaking“ Niurnberge (ekologiškas maistas ir kosmetika)

Verslo kontaktų renginys "BIOFACH / VIVANESS 2019 - B2B Matchmaking" Niurnberge (ekologiškas maistas ir kosmetika)

Renginio laikas

2019 vasario 13 — 2019 vasario 16
00:00

Renginio vieta

Messezentrum 1
Messezentrum 1, Niurnberg

Loading Map....

Esate ekologiško maisto produktų ar kosmetikos verslo atstovai ir norite pasiekti naujas tarptautines rinkas? O gal rasti naujų komercinių ar technologinių verslo galimybių?
Reklamuoti savo įmonę su konkrečiu pasiūlymu ar prašymu bei gauti paramą ir patarimus po susitikimų?

Jei atsakėte ar bent susimąstėte apie atsakymą – „Taip“, tuomet Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia dalyvauti Vokietijoje vyksiančių parodų Biofach/Vivaness metu organizuojamuose verslo kontaktų renginiuose.

Per kelis metus BIOFACH tapo pasaulyje pirmaujančia ekologiškų maisto produktų paroda. Kartu, su tuo pačiu metu vykstančia, VIVANESS, gamtos ir organinės kosmetikos gaminių paroda, kasmet pritraukia vis daugiau dalyvių ir lankytojų. Praėjusiais metais parodose dalyvavo daugiau nei 3200 dalyvių iš daugiau nei 70 šalių.
Parodų metu vyksiančiuose įmonių kontaktų renginiuose, įmonės, per joms skirtas 30 min., turės puikią galimybę rasti potencialius tarptautinius partnerius bei daugiau sužinoti apie ekologiško maisto, gėrimų, sveikatos ir mitybos pasaulį.

Kontaktų renginiai vyks vasario 13-16 d. Niurnberge, Vokietijoje.

Daugiau informacijos ir registracija į renginį čia.

Registracija vyksta iki vasario 14 d.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis į Enterprise Europe Network, veikiantį Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, tel. 8 – 623 73 520 arba el. paštu: agne.jaraite@chamber.lt