Vebinaras „Globalios pardavimų platformos: „eBay. Galimybės ir mitai“

Vebinaras „Globalios pardavimų platformos: „eBay. Galimybės ir mitai“

Renginio laikas

2023 spalio 11
10:00 - 11:30

Renginio vieta

Online

Spalio 11 d. maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus PPAR organizuojame Enterprise Europe Network vebinare „Globalios pardavimų platformos: eBay. Galimybės ir mitai“, kurį ves eBay ambasadorius Baltijos šalyse Aivaras Milašauskas, sveikinimo žodį tars eBay verslo plėtros skyriaus vadovė Daniel Biran.

Kada: 2023 m. spalio 11 d., 10:00 val.

Kur: Online, zoom platformoje

Kam: Renginys skirtas įvairių verslo sektorių įmonėms

Kalba: Lietuvių kalba

Prašome registruotis iki spalio 10 d. REGISTRACIJA

 

„eBay“ yra pasaulinės prekybos lyderė, jungianti 17 mln. pardavėjų ir net 132 mln. aktyvių pirkėjų iš 190 šalių. Įkurta 1995 m. San Chosė mieste Kalifornijoje, „eBay“ yra viena didžiausių prekyviečių pasaulyje. 2022 m. parduotų prekių vertė (angl. gross merchandise volume) „eBay“ sudarė 74 mlrd. JAV dolerių.

Vebinaro temos:

  • Globalių pardavimų platformų mitai;
  • Galimybės globaliose pardavimų platformose;
  • Kaip dabar sekasi eBay prekiaujantiems Lietuvos pardavėjams;
  • Lietuvių pardavėjų sėkmės istorijos;
  • Kokioms kategorijoms ir kokio tipo pirkėjams eBay skiria daugiausiai dėmesio;
  • Kaip eBay gali padėti jūsų verslui augti.

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki spalio 10 d. registruotis nuorodoje REGISTRACIJA. Susipažinkite su informacija dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija bus negalima).

 

Daugiau apie pranešėją:

„Aivaras Milašauskas – oficialus eBay Ambasadorius Baltijos šalyse ir pirmosios Lietuviškos eBay paskyrų valdymo agentūros „GloberTop“ įkūrėjas. Jis turi didelę profesinę patirtį eBay platformoje, kurią naudoja, kad padėtų kitoms įmonėms išnaudoti savo prekybos potencialą. Aivaras taip pat yra ilgametis eBay pardavėjas Europos, Australijos ir JAV rinkose bei yra išbandęs daugiau nei dvidešimt skirtingų prekių kategorijų.“

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Kamilą Lubytę el. paštu kamila.lubyte@cci.lt arba tel. +370 618 39095.