Tour d’Europe – verslo kontaktų renginys maisto produktų ir gėrimų gamintojams

Tour d'Europe - verslo kontaktų renginys maisto produktų ir gėrimų gamintojams

Renginio laikas

2015 lapkričio 05
Visos dienos renginys

Renginio vieta

Hotel New York
Koninginnenhoofd 1, Rotterdam

Loading Map....

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network, kartu su kolegomis ir pagrindiniais organizatoriais iš Belgijos ir Olandijos, rengia tarptautinį verslo kontaktų renginį maisto ir gėrimų sektoriams „Tour d‘Europe“. Šis renginys vyks nauju formatu – kolegos iš beniliukso susisiekė su jų regione veikiančiais maisto produktų ir gėrimų platintojais, agentais ir t.t., kurie nori pakeisti senus, arba pristatyti naujus produktus rinkoje. Surinktą informaciją Enterprise Europe Network partneriai iš 17 šalių platina savo regionuose ir renka įmones potencialiam bendradarbiavimui. Iš pateikto sąrašo platintojai atsirinks jiems tinkančias įmones, kurios turės galimybę susitikti su potencialiais partneriais organizuojamame kontaktų renginyje, kuris vyks lapkričio 5 d. Roterdame (Olandija).

Jei Jus domina susitikimai ir atitinkate žemiau pateiktų pasiūlymų reikalavimus, prašome užpildyti registracijos formą ir ją atsiųsti el. paštu cylikas@chamber.lt iki spalio 20 d. Dėl papildomos informacijos galite kreiptis į Edmundą Cyliką tel. +370 37 201491 arba aukščiau nurodytu el. paštu.

Įmonių katalogas:

 

Dalyvių sąrašą ir registraciją galite rasti verslo kontaktų renginio svetainėje: https://www.b2match.eu/tour-d-europe-rotterdam2015