Seminaras „Skaitmeninės technologijos ir darbuotojų sauga ir sveikata“

Seminaras „Skaitmeninės technologijos ir darbuotojų sauga ir sveikata“

Renginio laikas

2020 rugsėjo 22
10:00 - 12:40

Renginio vieta

BLC konferencijų centras – Oto salė
K. Donelaičio g. 60, Kaunas

Loading Map....

Lietuvos Respublikos Valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, vykdydama (EU-OSHA) nacionalinio ryšių punkto funkcijas, 2020 m. rugsėjo 22 d. Kaune organizuoja nemokamą seminarą „Skaitmeninės technologijos ir darbuotojų sauga ir sveikata“.

Skaitmeninimas lemia sparčią darbo rinkos kaitą. EU-OSHA tyrimų programos tikslas – politikos formuotojams, tyrėjams ir darbovietėms teikti patikimą informaciją apie galimą poveikį DSS srityje, kad jie galėtų laiku ir veiksmingai užtikrinti darbuotojų saugą ir sveikatą.

Seminaro metu bus pristatoma Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūros (EU-OSHA) projekto „Ateities įžvalgos dėl naujos ir atsirandančios rizikos, susijusios su skaitmeninimu iki 2025 m.” apžvalga.

EU-OSHA  parengtoje tyrimo ataskaitoje pateiktos ateities įžvalgos dėl naujos ir kylančios rizikos darbuotojų saugai ir sveikatai, susijusios su skaitmeninimu iki 2025 m. Ataskaitoje nagrinėjamas skaitmeninių technologijų, tokių kaip – pažangieji robotai, dirbtinis intelektas, autonominės transporto priemonės, virtuali bei papildyta realybė, mobilios išmaniosios  technologijos, didieji duomenys, 3D ir 4D spausdinimas ir internetinės platformos, – poveikis. Tuo  pagrindu parengti 4 galimi profesinio gyvenimo 2025 m. scenarijai, kuriuose atsižvelgiama į visuomenines, technologines, ekonomines, aplinkosaugos ir politines aplinkybes.

Renginio data:          2020 m. rugsėjo 22 d. (antradienis)

Renginio vieta:          BLC konferencijų centras – Oto salė (K. Donelaičio g. 60) Kaunas *

PRELIMINARI PROGRAMA

10.00 – 10.20 Dalyvių registracija ir pasitikimo kava
10.20 – 10.30 Atidarymas. Sveikinimo žodis
10.30 – 11.00 Skaitmeninių technologijų įtaka darbo vietoms

Sigitas Besagirskas, Lietuvos inovacijų centro ekspertas

11.00 – 11.30 Ateities įžvalgos dėl naujos ir atsirandančios rizikos darbuotojų saugai ir sveikatai, susijusios su skaitmeninimu

Nerita Šot, EU-OSHA Lietuvos ryšių punkto koordinatorė, VDI  Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyr. specialistė

11.30 – 11.50 Kavos pertrauka
11.50 – 12.20 Skaitmeninių technologijų įtaka verslui ir darbuotojams: kaip keičiasi darbo pobūdis ir kokį poveikį tai daro darbuotojų gerovei?

doc. dr. Živilė Stankevičiūtė, Ekonomikos ir verslo fakultetas, Kauno technologijos universitetas

12.20 – 12.40 Diskusijos

 

Dalyvio registracijos forma: https://forms.gle/rBDCmYhipMLeGkzs5  

Jeigu per šią nuorodą Jums užsiregistruoti nepavyksta – registruotis galite el. paštu: gintare@integrity.lt

Registruotis į renginį bus galima iki 2020 m. rugsėjo 20 d.

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, gyvenamąją vietą (gatvės pavadinimas, namo numeris, būto numeris, miestas, savivaldybė, šalis) ir kontaktinius duomenis. Apie sėkmingą registraciją dalyvius informuosime atskiru elektroniniu laišku.

Išankstinė registracija į seminarą – būtina. Visiems užsiregistravusiems dalyviams bus išduodami dalyvio pažymėjimai. Vietų skaičius ribotas.

Papildoma informacija:

Daugiau informacijos apie renginį galite gauti el. paštu gintare@integrity.lt arba telefonu +370 650 00401.

Kontaktinis asmuo – Nerita Šot, Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros Lietuvos Ryšių punkto koordinatorė, VDI Darbuotojų saugos ir sveikatos skyrius, tel. (8 5) 265 1628, el. paštas: nerita.sot@vdi.lt

Renginyje gali būti fotografuojama ir filmuojama. Informuojame, kad Jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ir vaizdo įrašuose, talpinamuose viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidos priemonėse.

 

Svarbi informacija dėl COVID-19:

DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Šie duomenys saugomi ne ilgiau kaip 21 dieną po įvykusio renginio. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

* Iki renginio likus ne mažiau nei 48 val. visiems užsiregistravusiems atsiųsime galutinį patvirtinimą el. paštu. Jei situacija dėl COVID-19 pasikeistų ir renginį tektų perkelti į virtualią erdvę, šiuo laišku gausite ir instrukcijas prisijungimui.

Maloniai laukiame Jūsų atvykstant!