Seminaras online „Verslo galimybės Singapūre“

Seminaras online „Verslo galimybės Singapūre“

Renginio laikas

2023 kovo 23
10:00 - 11:00

Renginio vieta

Online

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Enterprise Europe Network kviečia į nemokamą vebinarą „Verslo galimybės Singapūre“, kuris vyks kovo 23 d., 10:00 val.

Programa

10:00 – 10:05    Sveikinimo žodis.

Darius Gaidys,  LR ambasadorius Singapūro Respublikoje

Zigmantas Dargevičius, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas.

10:05 – 10:45   Verslo galimybių Singapūre pristatymas

  • Salvatore Di Chiara, Departamento vadovas verslo paslaugų ir konsultacijų kompanijoje „Hawksford Singapore“.
  •  Armando Boccia, Vyresnysis administratorius verslo paslaugų ir konsultacijų kompanijoje  „Hawksford Singapore“.

10:45 – 11:00    Klausimai – atsakymai

Hawksford yra tarptautinis įmonių, privačių klientų ir fondų paslaugų teikėjas. Kompanija teikia efektyvias administravimo paslaugas privačioms ir viešai listinguojamoms įmonėms (tarptautinėms ir MVĮ), verslininkams ir labai turtingiems asmenims, pasauliniams bankams ir tarpininkams. Įmonė turi daugiau nei 4000 klientų visame pasaulyje: šeimoms padeda rūpintis savo turtais, verslininkams – sėkmingai veikti, tarptautinėms įmonėms – veikti ir vykdyti sandorius, o lėšoms – maksimaliai padidinti grąžą.

Kaip patikimas partneris, įmonė teikia administravimo, įmonės sekretoriato, apskaitos, finansinės atskaitomybės, patikėtinio, valdymo ir atitikties paslaugas klientams visame pasaulyje.

Kompanija išsidėsčiusi 15-oje  skirtingų vietų Europoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione, Afrikoje ir Amerikoje, joje dirba daugiau nei 500 žmonių, laisvai kalbančių daugiau nei 20 skirtingų kalbų.

 

Salvatore di Chiara

Departamento vadovas

Salvatore turi didelę patirtį teikiant strategines, komercines ir veiklos konsultacijas didelėms Europos korporacijoms, investuojančioms Azijoje.

Salvatore prižiūri ir koordinuoja apskaitos ir mokesčių komandą, konsultuoja vietinius ir tarptautinius klientus Singapūre ir Malaizijoje.

Armando Boccia

Vyresnysis administratorius

Baigęs verslo administravimo studijas Bocconi universitete Milane (Italija), Armando dirbo konsultacinėje įmonėje, kurios pagrindinis dėmesys buvo skiriamas neveiksnioms paskoloms, taip pat įgijo didelę patirtį ir žinias įmonių finansų ir struktūrinių produktų srityje.

2019 m. jis persikėlė į Honkongą, kur prisijungė prie Hawksford, o 2022 m. persikėlė į Singapūrą. Šiuo metu jis yra atsakingas už kelis tarptautinius verslo klientus ir startuolius šešiose skirtingose ​​jurisdikcijose.

Vieta: ZOOM

Vieta: ZOOM

Laikas: 10:00 – 11:00 val.

Renginio kalba: anglų k.

Registracija iki: kovo 22 d. 16:00 val.

Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet registracija  – būtina. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį.

Registracijos nuoroda: https://bit.ly/3mP7Y2V

Iškilus klausimams rašykite ingrida.braziuniene@chamber.lt

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!