Seminaras „Ko reikia sėkmingam verslo startui JAV?“

Seminaras „Ko reikia sėkmingam verslo startui JAV?“

Renginio laikas

2023 rugsėjo 12
10:00

Renginio vieta

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai
T. Kosciuškos g. 30, Vilnius

Loading Map....

Rugsėjo 12 d. maloniai kviečiame dalyvauti Vilniaus PPAR kartu su Baltijos Amerikos prekybos rūmais organizuojamame Enterprise Europe Network seminare „Ko reikia sėkmingam verslo startui JAV?“, kurį ves viešnia iš JAV Alicea Castellanos. 

Seminaro temos:

  • Kokius mokesčius moka verslą JAV turinčios įmonės;
  • Palankiausios valstybės mokesčių atžvilgiu; neapmokestinamos iniciatyvos;
  • Skirtumai tarp verslo vykdymo per JAV įmonę ir Lietuvos įmonę; juridinio asmens JAV statusas;
  • JAV subjekto steigimas: trukmė ir kaina;
  • Banko sąskaitos JAV atidarymas, nesant tos šalies rezidentu arba negyvenant šalyje.

 

Daugiau apie pranešėją:

 

Alicea Castellanos, „Global Taxes LLC“ generalinė direktorė ir įkūrėja, jau dvidešimt metų specializuojasi JAV mokesčių planavimo ir atitikties reikalavimų srityje, skirtoje  užsieniečių šeimoms, turinčioms turto JAV, įskaitant patikos  fondus (angl. trust fund), nekilnojamąjį turtą ir fondus. Jos kompetencija taip pat apima užsienio investicijas JAV, mokesčių planavimą prieš emigraciją, ekspatriacijos klausimus, užsienio dovanas ir paveldėjimą, užsienio sąskaitų ir turto atitiktį reikalavimams, savanorišką informacijos atskleidimą apie lengvatinio apmokestinimo veiklą (angl. offshore), FATCA registraciją, pagalbą užsienio įmonėms, vykdančioms verslą JAV. Alicea aktyviai dalyvauja tokių prestižinių organizacijų kaip „Society of Trusts & Estates Practitioners“ (STEP), Niujorko valstijos sertifikuotų buhalterių draugija („New York State Society of Certified Public Accountants”, NYSSCPA), Amerikos sertifikuotų buhalterių institutas („American Institute of Certified Public Accountants”, AICPA), Tarptautinė mokesčių asociacija (International Fiscal Association, IFA) ir kt., veikloje. Ji sulaukė pripažinimo Niujorko valstijos sertifikuotų buhalterių draugijos iki keturiasdešimties metų ir „Citywealth’s Powerwomen“ apdovanojimuose. Už išskirtinę kompetenciją konsultuojant itin turtingus klientus keliomis kalbomis, įskaitant ispanų ir portugalų, Alicea pateko į „Global Elite Directory 2023“.

 

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki rugsėjo 8 d. registruotis nuorodoje REGISTRACIJA. Susipažinkite su informacija dėl asmens duomenų tvarkymo (registracijos anketoje nesutikus su asmens duomenų tvarkymo sąlygomis registracija bus negalima).

Iškilus papildomiems klausimams, prašome kreiptis į Kamilą Lubytę el. paštu kamila.lubyte@cci.lt   arba tel. +370 618 39095. 

Kam: Renginys skirtas įvairių verslo sektorių įmonėms

Kalba: Anglų kalba

 

Maloniai kviečiame dalyvauti!