Seminaras: „Ką vertėtų žinoti žengiant į užsienio rinkas: Didžioji Britanija ir JAV“

Seminaras: "Ką vertėtų žinoti žengiant į užsienio rinkas: Didžioji Britanija ir JAV"

Seminaras: "Ką vertėtų žinoti žengiant į užsienio rinkas: Didžioji Britanija ir JAV"

Renginio laikas

2015 birželio 04
14:00 - 16:30

Renginio vieta

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
K. Donelaičio g. 8, Kaunas

Loading Map....

 een-logo

 Seminaras

Ką vertėtų žinoti žengiant į užsienio rinkas: Didžioji Britanija ir JAV

 Gerbiamieji,

Enterprise Europe Network, veikiantis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia į nemokamą seminarą, kuris įvyks birželio 4 d. (ketvirtadienį) nuo 14.00 iki 16:30 val.,  Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų salėje, K. Donelaičio g. 8.

Ką vertėtų žinoti žengiant į užsienio rinkas: Didžioji Britanija ir JAV

PROGRAMA

13:30 – 14:00 registracija
 14:00 – 15:00  Verslo pradžia Didžiojoje Britanijoje ir JAV – teisiniai aspektai.
Bus apžvelgiama ir parodomas įmonės, jos filialo steigimo kelias, atkreipiant dėmesį į dažniausiai pasitaikančias klaidas.
Agnė Mereckaitė, www.enterhow.com įkūrėja, teisininkė 
15:00 – 15:15 Kavos pertrauka 
 15:15 – 16:15  Kultūriniai santykių ir verslo ypatumai Amerikoje ir Didžiojoje Britanijoje.
Praktinis užsiėmimas, kurio metu dalyviai patirs ir sužinos elgsenos ir santykių kūrimo reikšmę visuomeninėje ir verslo aplinkoje.
Loreta Pivoriūnaitė, mokymų sprendimų konsultantė 
 16:15 – 16:30  Diskusijos, dalininimasis mintimis prie kavos puodelio 

Seminaro pranešėjai:

Agnė Mereckaitė, www.enterhow.com įkūrėja, teisininkė

Agnė Mereckaitė yra baigusi Vilniaus Universiteto teisės fakultetą,  kuriame įgijo teisės magistro laipsnį, taip pat mokėsi Gento universitete, Belgijoje.

Prieš įkurdama EnterHow, Agnė dirbo vienoje iš geriausiai vertinamų advokatų kontorų Lietuvoje – Varul, kur specializavosi komercinės teisės srityje.

Vėliau karjerą tęsė tarptautinėje kompanijoje, teikiančioje įmonių valdymo ir apskaitos paslaugas tarptautinėms bendrovėms, kurioje įgijo daug tarptautinės darbo patirties, bendravo su teisininkais bei verslininkais iš viso pasaulio bei padėjo rasti teisinius sprendimus vienoms iš didžiausių tarptautinių kompanijų pasaulyje.

Agnė specializuojasi komercinėje teisėje, konsultuoja įmonių steigimo bei valdymo klausimais įvairiose pasaulio šalyse,  gali padėti pradėti ir/ar vystyti verslą bei rasti tinkamus partnerius ne tik Lietuvoje, bet ir kitose pasaulio valstybėse.

Loreta Pivoriūnaitė, mokymų sprendimų konsultantė

Loreta Pivoriūnaitė yra mokymų sprendimų konsultantė, sertifikuota kultūrinio intelekto ekspertė, metodiką darbui su organizacijomis ir žmonėmis įgijusi „The Cultural Intellegence Center“ Vokietijoje pas prof. David Livermore, kuris yra pripažintas kultūrinio intelekto (CQ) knygų autorius ir tyrėjas praktikas. Dirbusi valstybiniame (kokybės užtikrinimas), privačiame sektoriuose (medicinos darbuotojų trumpalaikė nuoma, finansinės paslaugos), vadovavusi labdaros fondui, aktyviai veikusi nevyriausybiniame sektoriuje, savo laiką skiria asmenybių ir organizacijų įgalinimui, įkvėpimui.

Loreta yra baigusi sąmoningumo, įkvėpimo, koučingo žaidimo „Points of You“ metodiką ir yra sertifikuota žaidimo meistrė ir praktikė, įgijusi Baltijos koučingo centre.

Turinti teisės magistro laipsnį, studijų metu stažavosi Slovakijoje, darbinės mokymų ir konsultavimo patirties įgijo Švedijoje, Belgijoje, Indijoje, Jungtinėse Valstijose, Vokietijoje. Loreta yra Šiaurės šalių verslo apžvalgos (Nordic Business Report) viena iš komisijos narių renkant iškilius, jaunus verslo atstovus.

*Seminaras nemokamas, tačiau būtina elektroninė registracija iki birželio 3 d.

Dalyviams bus išduoti pažymėjimai.

Dėl papildomos informacijos kreiptis į Ingridą Braziūnienę  tel.: (8 ~ 37) 22-92-12

Iki malonaus susitikimo!

kppar-ek