Saugus darbas su pavojingomis medžiagomis medžio apdirbimo ir baldų gamybos sektoriuose

Saugus darbas su pavojingomis medžiagomis medžio apdirbimo ir baldų gamybos sektoriuose

Renginio laikas

2019 kovo 27
10:00 - 15:00

Renginio vieta

Kauno viešbutis
Laisvės alėja 79, Kaunas

Loading Map....

Seminaras skirtas baldų gamybos ir medžio apdirbimo sektoriaus įmonių vadovams, darbuotojų saugos ir sveikatos specialistams, darbdavių ir darbuotojų atstovams.

Europos darbuotojų saugos ir sveikatos agentūra (EU–OSHA) kartu su savo nacionaliniais partneriais šiuo metu visoje Europoje vykdo Europos saugių darbo vietų informacinę kampaniją „Efektyvus pavojingų medžiagų valdymas“.

Pavojingų medžiagų poveikis Europos darbo vietose yra paplitęs daug labiau nei mano dauguma žmonių.

2018–2019 m. kampanija siekiama didinti informuotumą apie riziką, kurią darbo vietoje sukelia pavojingos medžiagos, ir skatinti diegti rizikos prevencijos kultūrą. Visų EU-OSHA inicijuojamų Saugių darbo vietų kampanijų bendras šūkis – Sauga ir sveikata darbe turi rūpintis visi. Tai naudinga jums. Tai naudinga verslui.

Lietuvos Respublikos valstybinė darbo inspekcija prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (VDI), vykdanti EU–OSHA Lietuvos ryšių punkto funkcijas ir koordinuojanti šią kampaniją Lietuvoje kartu su partneriais – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais, kviečia Jus ir/ar Jūsų deleguotą atstovą į seminarą „Saugus darbas su pavojingomis medžiagomis medžio apdirbimo ir baldų gamybos sektoriuose“.

Renginio data: 2019 m. kovo 27 d. (trečiadienis)

Renginio vieta: Kauno viešbutis (Laisvės al. 79, Kaunas)

Dalyvio registracijos forma: Seminaras Kaune kovo 27 d.

Registruotis į renginį bus galima iki 2019 m. kovo 25 d.

Daugiau informacijos čia.