Online seminaras „Izraelio inovacijų ekosistema“

Online seminaras „Izraelio inovacijų ekosistema“

Renginio laikas

2023 balandžio 04
10:00 - 11:30

Renginio vieta

Online

2023 metų balandžio 4 d., 10:00 – 11:30 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Enterprise Europe Network, kviečia į nemokamą internetinį seminarą: „Izraelio inovacijų ekosistema“.

Pasaulio Ekonomikos Forumo (angl. World Economic Forum) duomenimis Izraelyje įkurtų startuolių skaičius, tenkantis vienam gyventojui, yra didžiausias visame pasaulyje. Dėl šios priežasties šalis dažnai vadinama „startuolių šalimi“. Unikali kultūra, geografinė ir geopolitinė padėtis, išsilavinimo lygis ir daug kitų priežasčių lemia tai, kad apie Izraelio inovacijas ir technologijas girdime visame pasaulyje. Online seminaro metu pasinersime į šias inovacijas, sužinosime apir inovacijų ekosistemą, išgirsime apie sėkmės pavyzdžius ir galimybes!

Lektorė – „Tech It Forward” inovacijų centro įkūrėja Jennifer Elias. Pagrindinė inovacijų centro veikla – padėti tarptautinėms korporacijoms ir investuotojams bendradarbiauti, investuoti į Izraelio startuolius arba juos įsigyti per pritaikytas programas: startuolių „scouting‘as“, konkursai ir „hakatonai“, verslo misijų organizavimas. Centras dirba su visame pasaulyje gerai žinomomis kompanijomis, tokiomis kaip Cartier, Natura, Sicredi, IBM, AVON, Samsung, Pepsico, Ericsson, Techstars.

Renginio kalba: anglų k.

Seminaras nemokamas, tačiau būtina registracija.

Norinčius dalyvauti seminare maloniai prašome registruotis.

Renginys vyks ZOOM platformoje. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį.

Kontaktinis asmuo pasiteiravimui:
Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadovė Agnė Jaraitė, +370 623 73520, agne.jaraite@chamber.lt.