Nuotolinis seminaras „Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija“

Nuotolinis seminaras „Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija“

Renginio laikas

2020 lapkričio 16
10:00 - 12:30

Renginio vieta

Online

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktas, veikiantis Valstybinėje darbo inspekcijoje, kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais lapkričio 16 d. organizuoja nemokamą nuotolinį seminarą įmonių, jų padalinių vadovams, darbuotojų atstovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų atstovams „Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija“.

OiRA priemonė – tai praktinis nemokamas interaktyvus įrankis, skirtas mažų – vidutinių įmonių darbdaviams, kurie nėra darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai. Tai įrankis, padedantis atlikti profesinės rizikos vertinimą: nustatyti esamus ar galimus rizikos veiksnius darbo vietose, įvertinti rizikos lygį, pasirinkti prevencines priemones tai rizikai pašalinti ar sumažinti, o po to parengti reikiamą profesinės rizikos vertinimo dokumentaciją. Šiuo metu Lietuvoje yra parengta 18 OiRA priemonių, skirtų įvairiems veiklos sektoriams bei Europos ekspertų parengta speciali OiRA priemonė, skirta COVID-19 prevencijai darbo vietose.

OiRA priemonės yra parengtos šiems veiklos sektoriams: automobilių remontas; darbas biure; medienos apdirbimas; didmeninė ir mažmeninė prekyba ne maisto produktais; kasyba ir karjerų eksploatavimas; patalpų valymas; siuvimo paslaugos; plastikinių gaminių gamyba; baldų gamyba; skalbyklos; viešbučiai ir restoranai; žemės ūkis; švietimo įstaigos; kirpyklos ir grožio salonai; kepyklos; socialinės paslaugos, sandėliavimas, žemės darbai (iškasos).

 

DĖMESIO! Pasikeitė renginio data: 2020 m. lapkričio 16 d.

Renginio vieta: virtualus prisijungimas (prisijungimai bus siunčiami el. paštu registruotiems dalyviams)

 

PRELIMINARI PROGRAMA

9.50 – 10.00 Dalyvių registracija
10.00 –10.20 Europos saugių darbo vietų kampanija, skirta kaulų-raumenų sistemos sutrikimų darbe prevencijai.

Nerita Šot, Valstybinės darbo inspekcijos Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyriausioji specialistė, EU-OSHA Lietuvos ryšių punkto koordinatorė

10.20 –12.00 Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA pristatymas ir praktinė demonstracija
Vesta Macė, Valstybinės darbo inspekcijos Darbuotojų saugos ir sveikatos skyriaus vyresnioji patarėja – vyriausioji darbo inspektorė
12.00 –12.30 Diskusijos, klausimai

 

 

Dalyvio registracijos forma: https://forms.gle/JGpYkdZpRiV2D8vC6

Surinkus maksimalų dalyvių skaičių registracija į renginį baigta!

Jeigu per šią nuorodą Jums užsiregistruoti nepavyksta – registruotis galite el. paštu: gintare@integrity.lt

Laiške nurodykite savo vardą, pavardę ir kontaktinius duomenis.

Apie sėkmingą registraciją dalyvius informuosime atskiru elektroniniu laišku.

Papildoma informacija:

Išankstinė registracija į seminarą – būtina. Visiems dalyviams bus išduodami elektroniniai dalyvio pažymėjimai.

DĖMESIO: SEMINARO DALYVIŲ SKAIČIUS RIBOTAS.

Kontaktiniai asmenys:

Ingrida Braziūnienė, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarptautinių ryšių ir protokolo skyriaus vadybininkė, tel. 8 633 74431, el. paštas: ingrida.braziuniene@chamber.lt

Nerita Šot, Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros Lietuvos Ryšių punkto koordinatorė, VDI Darbuotojų saugos ir sveikatos skyrius, tel. 8 616 55899, el. paštas: nerita.sot@vdi.lt .

 

Svarbi informacija dėl COVID-19:

Seminaras vyks nuotoliniu būdu, sėkmingai užsiregistravusiems dalyviams prieš renginį el. paštu atsiųsime instrukcijas ir prisijungimus.

Maloniai laukiame Jūsų!