Nemokamas seminaras verslui apie Japoniją

Nemokamas seminaras verslui apie Japoniją

Nemokamas seminaras verslui apie Japoniją

Renginio laikas

2016 balandžio 27
09:00 - 14:00

Renginio vieta

Online

Paveikslėlis7Europos įmonių tinklo (angl. Enterprise Europe Network) partneriai – ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras (angl. EU-Japan Centre for Industrial Cooperation) ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, 2016 m. balandžio 27 d. rengia nemokamą seminarą verslui apie Japoniją.

Seminaras skirtas Lietuvos mažoms ir vidutinėms įmonėms, ketinančioms žengti į Japonijos rinką. Seminaro metu bus pristatyta Lietuvos ir Japonijos užsienio prekybos apžvalga,  Europos Komisijos įsteigto ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centro veikla ir pagalba ES įmonėms, ketinančioms vykdyti veiklą Japonijoje.

Ekspertas Olivier van Beneden pristatys pagrindinius dalykus, kurie padės tinkamai pasiruošti ir sėkmingai plėtoti bendradarbiavimą su Japonijos verslininkais. Pagrindinės temos: pasiruošimas įmonės vizitui į Japoniją, pirmas potencialių verslo partnerių susitikimas, bendravimas su potencialiais partneriais po susitikimo, verslo partnerių iš Japonijos priėmimas, verslo sandorio sudarymas, paslaugų bei gaminių kokybė, skundai ir klientų aptarnavimas, bendravimas su japonais.

PROGRAMA

09.00 – 09.15 Registracija

09.15 – 09.25 Sveikinimo žodis 

                       Marijus Muralis, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Enterprise Europe Network projekto vadovas

09.25 – 09.40 „Lietuvos – Japonijos užsienio prekybos apžvalga“

                       Thomas Notten, VšĮ „Versli Lietuva“ analitikas

09.40 – 09.50 ES-Japonijos pramoninio bendradarbiavimo centras ir jo veikla

                        Eiviltė Kandratavičiūtė, EU-JAPAN CENTRE atstovė

09.50 – 11.30  Seminaro I dalis – pranešėjas Olivier van Beneden (anglų kalba)

11.30 – 11.45  Kavos pertraukėlė

11.45 – 13.15  Seminaro II dalis – pranešėjas Olivier van Beneden (anglų kalba)

13.15 – 14.00  Seminaro pabaiga, užkandžiai ir bendravimas.

Seminaras nemokamas, tačiau dėl eksperto nustatytos ribotos dalyvių grupės, seminare dalyvauti galės tik vienas įmonės atstovas, o registracija bus tvirtinama individualiai, atsižvelgiant į registracijos anketoje pateiktą informaciją. Renginio vieta bus nurodyta tik patvirtintiems dalyviams.

Registracijos seminare anketa

Norinčius dalyvauti seminare prašome užpildyti registracijos seminare anketą ir iki š. m. balandžio 20 d. atsiųsti elektroniniu paštu rasa.milinaviciute@cci.lt. Telefonas pasiteirauti: 8 – 5 213 5450.