Nemokamas seminaras „Statybos rangos sutartys ir tarptautinis skolų išieškojimas“

Nemokamas seminaras „Statybos rangos sutartys ir tarptautinis skolų išieškojimas“

Renginio laikas

2015 balandžio 24
10:30 - 14:20

Renginio vieta

Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO
Laisvės pr. 5, Vilnius

Loading Map....

Europos verslo ir inovacijų tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Advokatų profesine bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, š.m. balandžio 24 d. tarptautinės statybų parodos RESTA 2015 metu organizuoja seminarą tema:

„Statybos rangos sutartys ir tarptautinis skolų išieškojimas“

Seminaro tikslas – supažindinti statybų sektoriaus įmonių atstovus su esminėmis statybos rangos sutarčių sąlygomis, aptarti, kaip tinkamai parengti sutartį su užsienio partneriais, bei pristatyti skolų išieškojimo galimybes.

Seminaras skirtas vadovams, vadybininkams ir kitiems įmonių atstovams, sudarantiems įvairias sutartis bei susiduriantiems su skolų išieškojimu iš Lietuvoje ir užsienyje registruotų skolininkų.

PROGRAMA

10:30 – 10:35  Sveikinimo žodis
Marijus Muralis, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Enterprise Europe Network projekto vadovas
10:35 – 11:35  STATYBOS RANGOS SUTARTIS: „geros“ sutarties kriterijai ir esminės sąlygos; darbų perdavimas-priėmimas; kaina ir atsiskaitymas; įsipareigojimų įvykdymo užtikrinimas; sutarties nutraukimas; šalių atsakomybė.
Kęstutis Žičkus, Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX asocijuotas partneris, advokatas
11:35 – 12:35  PRIEMONĖS, PADEDANČIOS IŠVENGTI TARPTAUTINIŲ TEISMINIŲ GINČŲ IR SUMAŽINTI JŲ RIZIKĄ: tinkamas sutarčių su užsienio elementu parengimas; sutartyje įtvirtinti susitarimai dėl taikytinos teisės; susitarimai dėl ginčų sprendimo būdo.
Jurgita Judickienė, Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX vykdančioji partnerė, advokatė
12:35 – 13:00 Kavos pertrauka
13:00 – 14:00 SKOLŲ IŠIEŠKOJIMAS: ES teisės mechanizmai supaprastintam tarptautinių ginčų sprendimui (Europos mokėjimo įsakymo procedūra, Europos ieškinių dėl nedidelių sumų procedūra, neginčijamų reikalavimų Europos vykdomasis raštas); skolų išieškojimas iš skolininkų, registruotų Lietuvoje, ES valstybėse narėse, kitose užsienio valstybėse; senaties terminai.
Jurgita Judickienė, Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX vykdančioji partnerė, advokatė
14:00 – 14:20 Klausimai – atsakymai

Renginio vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, konferencijų salė 5.2, II aukštas (Laisvės pr. 5, Vilnius).

Dalyvavimas nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina.

Norinčius dalyvauti seminare prašome iki balandžio 20 d. registruotis elektroniniu paštu: rasa.milinaviciute@cci.lt arba tinklalapyje www.cci.lt skiltyje Renginiai.

Telefonas pasiteirauti: 8-5 213 5450

Maloniai kviečiame dalyvauti!

 

Statybos įmonių sėkmės pagrindas – teisingai sudarytos rangos sutartys

Š.m. balandžio 24 d. tarptautinės statybų parodos RESTA 2015 metu Europos verslo ir inovacijų tinklas (angl. Enterprise Europe Network), veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kartu su Advokatų profesine bendrija Judickienė ir partneriai JUREX, organizavo nemokamą seminarą tema „Statybos rangos sutartys ir tarptautinis skolų išieškojimas“.

Advokatų profesinės bendrijos Judickienė ir partneriai JUREX asocijuotas partneris, advokatas Kęstutis Žičkus supažindino seminaro dalyvius su esminėmis statybos rangos sutarčių sąlygomis, kurias svarbu numatyti sutartyse, siekiant išvengti ginčų teismuose. Vadovaujančioji partnerė, advokatė Jurgita Judickienė papasakojo, kaip tinkamai parengti sutartį su užsienio partneriais ir kaip išieškoti skolas iš Lietuvoje, Europos Sąjungos valstybėse narėse ir kitose užsienio šalyse registruotų skolininkų.

Seminare dalyvavo apie 40 statybos įmonių atstovų, kurie domėjosi sutarčių sudarymo ypatumais, sutartinių prievolių vykdymo užtikrinimo priemonėmis, skolų prevencijos ir išieškojimo galimybėmis.

Seminaro pranešimai (.pdf)