Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija (seminaras Jonavoje)

Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija (seminaras Jonavoje)

Renginio laikas

2019 kovo 19
10:00 - 13:30

Renginio vieta

Jonavos kultūros centras
Žeimių g 15, Jonava

Loading Map....

Europos saugos ir sveikatos darbe agentūros (EU-OSHA) Lietuvos ryšių punktas, veikiantis Valstybinėje darbo inspekcijoje, kartu su Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmais kovo 19 d. Jonavoje organizuoja nemokamą seminarą  įmonių, jų padalinių  vadovams, darbuotojų atstovams, darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybų atstovams „Profesinės rizikos vertinimas. Interaktyvios rizikos vertinimo priemonės OiRA demonstracija“.

OiRA priemonė – tai praktinis nemokamas interaktyvus įrankis, skirtas mažų – vidutinių įmonių darbdaviams, kurie nėra darbuotojų saugos ir sveikatos specialistai. Tai įrankis, padedantis atlikti profesinės rizikos vertinimą: nustatyti esamus ar galimus rizikos veiksnius darbo vietose, įvertinti rizikos lygį, pasirinkti prevencines priemones tai rizikai pašalinti ar sumažinti, o po to parengti reikiamą profesinės rizikos vertinimo dokumentaciją. Šiuo metu Lietuvoje yra parengta 12 OiRA priemonių, skirtų įvairiems veiklos sektoriams.

OiRA priemonės yra parengtos šiems veiklos sektoriams: automobilių remontas; darbas biure; medienos apdirbimas; didmeninė ir mažmeninė prekyba ne maisto produktais; kasyba ir karjerų eksploatavimas; patalpų valymas; siuvimo paslaugos; plastikinių gaminių gamyba; baldų gamyba; skalbyklos; viešbučiai ir restoranai; žemės ūkis.

Renginio data: 2019 m. kovo 19 d. (antradienis)

Renginio vieta: Jonavos kultūros centras (Žeimių g. 15, Jonava)

 Dalyvio registracijos forma: Seminaras Jonavoje

Registruotis į renginį bus galima iki 2019 m. kovo 17 d.

Daugiau informacijos rasite čia.