Nemokamas renginys „Partnerystė ketvirtojoje pramonės revoliucijoje: skaitmenizacijos, biotechnologijų ir investicijų sąlyčio beieškant“

Nemokamas renginys „Partnerystė ketvirtojoje pramonės revoliucijoje: skaitmenizacijos, biotechnologijų ir investicijų sąlyčio beieškant“

Renginio laikas

2018 vasario 23
10:00 - 13:00

Renginio vieta

VGTU „LinkMenų fabrikas“
Linkmenų g. 28, Vilnius

Loading Map....

Norite padidinti savo konkurencinį pranašumą regioninėse ir tarptautinėse rinkose? Siekiate skaitmeninių transformacijų ir norite kurti inovatyvius produktus bei paslaugas?

Kviečiame į renginį „Partnerystė ketvirtojoje pramonės revoliucijoje: skaitmenizacijos, biotechnologijų ir investicijų sąlyčio beieškant“.

Ketvirtoji pramonės revoliucija veržiasi į Lietuvą. Ji palies ne tik gamybos procesus, bet ir kitas visuomenės gyvenimo sritis, todėl svarbu neatsilikti nuo Europos tendencijų ir progresui suvienyti valdžios, ir verslo, ir švietimo atstovus.

Ūkio viceministras Gintaras Vilda pristatys pramonės skaitmeninimo iššūkius ir galimybes Lietuvos įmonėms, o Lietuvos inovacijų centro Inovacijų paramos paslaugų departamento vadovas dr. Artūras Jakubavičius supažindins su priemone „Pramonės skaitmenizavimas LT“.

MITA MTEPI ir tarptautinio bendradarbiavimo sk. vyr. specialistė Daiva Keršienė pristatys verslo galimybes tarptautinėse programose.

Daiktų internetas, 5G mobiliojo interneto ryšys, debesų kompiuterija, 3D spausdinimas, robotai nebėra ateitis. Tai – dabartis, kurią vis dar turime pasivyti kartu mąstydami ir apie ateities technologinius sprendimus.

Renginio tikslas – paskatinti partnerystę bei identifikuoti bendras mokslo-verslo, verslo-verslo, mokslo-verslo-valdžios iniciatyvas bei projektus bio, žiedinės ir skaitmeninės ekonomikos kontekste. Renginio metu bus dalinamasi įžvalgomis ir patirtimi apie pramonės skaitmenizavimą, pristatomos įmonių sėkmės istorijos bei MTEPI finansavimo instrumentai, skatinantys biotechnologijų ir skaitmenizacijos projektų įgyvendinimą Lietuvoje. Renginyje bus kontaktų mugė.

 

Renginio programa

 

10.00 – 10.20 Dalyvių registracija
10.20 – 10.50 Pramonės skaitmeninimas: iššūkiai ir galimybės Lietuvos įmonėms

Gintaras Vilda, Viceministras, Ūkio ministerija

10.50 – 11.30 Pramonės skaitmenizavimo link: Mokesčių optimizavimas ir investicijų pritraukimas

Artūras Jakubavičius, VšĮ Lietuvos inovacijų centras inovacijų paslaugų departamento vadovas

11.30 – 11.45 Sėkmės istorija, UAB BRD

Pranešėjas: bus patikslinta

11.45 – 12.00 Sėkmės istorija, Įmonės pavyzdys

Pranešėjas: derinama

12.00 – 12.20 Įmonių skaitmeninė transformacija „Industry 4.0“ – nuo ko pradėti?

VšĮ Intechcentras

12.20 – 12.40

 

MTEPI finansavimo instrumentai, skatinantys biotechnologijų ir skaitmenizacijos projektų įgyvendinimą Lietuvoje

Pranešėjas: Daiva Keršienė, MITA

12.40 – 13.00 Kavos pertraukėlė
13.00 – 14.30 Kontaktų užmezgimo renginys

Renginio tikslas – paskatinti partnerystę bei identifikuoti bendras mokslo-verslo, verslo-verslo, mokslo-verslo-valdžios galimas vystyti iniciatyvas ir projektus žiedinės ekonomikos kontekste.

 

Renginys vyks vasario 23 d. 10:00 – 14:30 val. LinkMenų fabrike, Linkmenų g. 28.

Renginys nemokamas, tačiau dėl riboto dalyvių skaičiaus registracija būtina.

Renginį organizuoja Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA), Lietuvos inovacijų centras (LIC) ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU).

Iki susitikimo renginyje!